Zvýrazněte své Plné Křivky

Co si tak všímám plnoštíhlých žen, myslím si, že se oblékají dost konzervativně a přijde mi to škoda. Na ulici většinou vídám plnoštíhlé ženy a dívky v upnutých, o číslo menších tričkách, které rýsují navrstvené větší bříško, stejně jako špíčky v pase.

Je mi to líto hlavně u mladých dívek s plnými křivkami. Chápu, že se touží oblékat sexy, jako kamarádka nacpaná v upnutých džínách, přitom by mohly v šatech lichotících jejich postavě opravdu vyniknout. V oblékání bych se pustila do zvýraznění předností Vaší postavy. Máte bujná ňadra, výrazný pas, pěkné nohy? Ukažte je.

Zapomeňte na upnutá trika a o číslo menší bokovky. Pořiďte si pěknou tuniku přepásanou páskem, co zvýrazní Váš pas a prsa a naopak skryje větší bříško.

Top pro plnoštíhlé Arabelleluella-infinity-tunic-royal-front, poly, elastane

Udělejte si radost jedněmi slušivými šaty se vsazeným pásem pod prsy a volnější sukní do áčka. Okouzlující můžete být i s nějakými těmi kily navíc, nevidím důvod, proč by ne. Jen si ujasněte, které své přednosti byste ráda zvýraznila a problémové partie, které chcete skrýt.

Saty Callie pro plnostihleSaty Riley pro plnostihle

Oblečení zvýrazňující Vaše přednosti a naopak rafinovaně skrývající problémové partie Vám dodá obrovskou dávku sebevědomí, díky čemuž budete zářit mnohem víc, než Vaše kamarádka nacpaná v nepohodlných džínách.

Jean letní šaty pro plnoštíhlé

Připravte se na to, že se za Vámi budou otáčet nejen muži. Ale hlavně, Vy sama se budete cítit skvěle a to, že se cítíte báječně uvnitř, se samozřejmě projeví i navenek. Nebojte se a zkuste změnu.

 

 

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů