Zavinovací šaty pro plnoštíhlé

Oblečení pro plnoštíhlé – zavinovací šaty

Každá žena by ve své sbírce oblečení pro plnoštíhlé měla mít alespoň jedny zavinovací šaty. Většinou všechny hledáme šaty, které se co nejvíce přibližují naší velikosti, ale se zavinovacími šaty si můžeme šaty přizpůsobit nám. 

Pokud stále nemůžete najít to správné oblečení pro plnoštíhlé, zkuste se zamyslet nad pořízením zavinovacích šatů. Obzvláště pokud jste ženou, která se pyšní větším poprsím, dovolím si tvrdit, že zavinovací šaty budou to pravé pro Vás.

Zavinovací šaty pro plnoštíhlé Fayette od IGIGI

Pojďme se podívat třeba na novinku v našem obchodě, šaty Fayette. Tyto šaty jsou klasické zavinovací šaty s jednobarevným pružným páskem, který pomáhá zvýraznit linii pasu a pozvednout prsa.

Dle mého názoru se takové šaty hodí nejen za zábavou a posezení s přáteli, ale můžete si je s klidem vzít i do kanceláře.

Zavinovací šaty je také vhodné doplnit pěknými a výraznými doplňky. Větší véčkový výstřih si zaslouží výrazný náhrdelník ve tvaru trojúhelníku, ale i výrazný kulatý náramek může dobře posloužit.

Zároveň je důležité i dobře zvolit kabelku. Například právě k šatům Fayette by se barevně hodila kabelka v odstínu podobném pásku, který obepíná postavu. Stejnou barvu či odstín by bylo dobré zvolit i pro boty. (Pokud Vás zajímají další rady a triky pro plnoštíhlé, doporučuji například tento článek).

Zavinovací šaty/top pro inspiraci

Pro inspiraci doporučuji dále třeba tyto šaty Neve od IGIGI, které spolu s krásným barevným provedením a zavinováním představují šaty vhodné nejen do práce, ale i na spoustu dalších příležitostí.

Společenské šaty pro plnoštíhlé Neve od Igigi

 

A nebo třeba zavinovací top Miley s rozkošnými puntíky a jednobarevným provedením.

Top-pro-plnostihle-Miley-3

Možností se zavinovacími šaty, topy či tunikami je spousta a budeme rádi pokud nám dáte vědět Váš oblíbený kousek.

Pokud Vás zaujaly některé ze šatů z www.igigi.com, zde je postup, jak je můžete zakoupit.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů