Plnoštíhlá móda, figuríny, modelky a vše kolem

Možná jste v posledních pár dnech zaznamenaly zprávu, týkající se toho, že švédský obchodní dům Ahlens použil ve svých výlohách plnoštíhlé figuríny.

Jakkoliv je tato zpráva skvělá a doufejme, že i motivující pro další obchodníky, je zajímavé jak velký ohlas tato zpráva vyvolala. Podle mě to jen poukazuje na to, jak velká mezera existuje mezi tím, co zákaznice reálně chtějí a mezitím, co se jím nabízí. Například v Británii má modelka průměrnou velikost 10, ale reálné ženy mají velikost 16.
Ženy si nechtějí zkoušet šaty v mini kabinkách, nechtějí aby jim zboží prodávala vychrtlá prodavačka a je jen dobře, že si to obchodníci začínají uvědomovat.

Jedním z důvodů, proč se zaměřujeme na prodej šatů pro plnoštíhlé od značky IGIGI, je i skvělý přístup k zákaznicím. Šaty jsou navrhovány a šity jen a pouze pro plnoštíhlé ženy a to rovnou v nadměrných velikostech (pokud tomu tak chcete říkat, nám se líbí výraz plné křivky). Šaty předvádí plnoštíhlé modelky. Tato filozofie se nám líbí a doufáme, že se bude líbit i Vám.

Vaše Lenka

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů