Tuniky pro plnoštíhlé

Jak si vybrat tuniku, když jsem plnoštíhlá?

Jak správně vybrat tuniku a top, když jsem plnoštíhlá? Podívejte se na pár rad a triků, jak zalichotit Vaší plnoštíhlé postavě.

1.  Vzory

Vícebarevné až zdánlivě divoce vzorované tuniky a topy Vám udělají ohromnou službu v tom, že rafinovaně zakamuflují a na oko pohltí větší bříško či špíčky v pase. Květinové, zvířecí a rostlinné motivy zamaskují mnohem víc než černá barva, k níž se plnoštíhlé ženy často uchylují. Navíc černá barva rozhodně nelichotí tak, jako správně zvolená barevná kombinace vzoru.

Tunika pro plnostihle Barossa Top pro plnostihle Yves

 2. Pás pod prsy

Nebojte se, že když se pod prsy utáhnete, objeví se všechny špíčky jasněji. Naopak! Ať už vsazený či ovázaný pás pod prsy vyzdvihne Vaše klady, v tomto případě prsa a zvýrazní Váš pas. Neschovávejte se v neforemném balónovitém pytli stáhnutém na gumu vespod, což Vám ještě přidá na objemu.

Tuniky pro plnoštíhlé - Luella Inifinity Tunika  Top pro plnostihle Arabelle

3. Asymetrie a řasení

Nepravidelné, asymetrické tvary opticky zeštíhlí a protáhnou Vaši siluetu a ještě dodají šmrnc neobyčejnosti. Pro Vás není řešením kousek obtáhnutý na tělo. Abyste se cítila jistá, sáhněte po tunice a topu od pasu dolů volnějším a lehce nařaseném. Řasení opět skryje větší bříško a případné špíčky v pase.

Top pro plnostihle Miley Top pro plnoštíhlé Arabelle v černé

4. Velikost

Správně zvolená velikost Vaší nové tuniky či topu je základ.  Tunika Vám musí nejen krásně padnout, ale musíte se v ní i sama co nejlépe cítit. Nelitujte času, dobře si přeměřte své míry a vyberte si tu pravou pro Vás.

www.plnekrivky.cz

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů