Trocha módní inspirace nejen od blogerek

Jako každý měsíc se pročítám stránkami plnoštíhlých blogerek a musím se s Vámi podělit o pár úžasných outfitů, se kterými přišlo pár mých oblíbených blogerek.

Gabi Fresh

Tento Gabinin outfit je naprosto kouzelný. Úžasná barevná kombinace, výrazný náhrdelník, kouzelná kabelka a hlavně krásný účes a a líčení. Jediné s čím bych asi polemizovala jsou botky, které bych zvolila tmavší, ale jinak je tento outfit velmi inspirativní. Gabi správně zvolila prodloužené rukávy, sukni v délce ke kolenům a výrazné doplňky dotváří krásný vzhled.

Gabi Fresh

 

Nicolette Mason

Nicolette je další krásná plnoštíhlá blogerka. Její outfit je skutečně kouzelný, jak barvami tak střihy oblečení. Líbí se mi i větší kabelka a kouzelné botky. Jedna z mála věcí, kterou bych asi změnila je velikost její krásné halenky, která mi na ní přijde až zbytečně veká a myslím, že by si Nicolette mohla dovolit i menší velikost, ale celkově se mi tento její outfit moc líbí.

Nicolette Mason

Igigi Jumpsuit

Chvilku jsem přemýšlela jak přesně nazvat tzv. jumpsuit, protože výraz kombinéza nebo overal mi občas přijde, že přesně nevyjadřuje ducha toho oblečení, ale asi se jinak tento outfit nazvat nedá. Tento outfit se mi moc líbí, protože z něj úplně dýchá atmosféra diskotékových let. Kouzelný pásek v pase, decentní střih a délka kalhot ke kotníkům bude určitě hit tohoto léta.

Igigi catsuit

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.