Tipy postavy plnoštíhlých žen, baculek a moletek

Tipy a triky pro Vaši plnou postavu

Máte problém s větším zadečkem, příliš bujným poprsím, plnějšími boky, anebo kombinací všeho?

Netušíte, jestli jste typ OválTrojúhelník či Přesýpací hodiny? Pojďme se zaměřit na takzvané
problémové partie, jak se s nimi poprat a vystavit na odiv své klady.

Postava typu Trojúhelník

1. Trápíte se se širokými boky a většími stehny v poměru k relativně malým ňadrům, úzkému pasu a ramenům? Potom na Vás sedí typ Trojúhelník. Potřebujete vyrovnat poměr boků a ramen. Zalichotí Vám například lodičkový výstřih šatů či topu, který vyrovná linie ramen a boků. Řasený, zdobný detail v živůtku doplněný o výrazný náhrdelník opticky vyplní Váš
dekolt. Doplňte splývavou sukní, vyhněte se áčkové sukni, která boky ještě více rozšíří.

Postava typu Ovál

2. Je Vaší předností bujné poprsí, pěkný zadeček a nohy, ale trápí Vás nevýrazný pas splývající s větším bříškem? Pak jste tzv. typ Ovál. Pořiďte si šaty s širokým páskem pod prsy, čímž odpoutáte pozornost od většího bříška a upozorníte na svou velkou přednost, ňadra. Noste topy či tuniky se zvýrazněným živůtkem a volným pasem. Pouzdrová sukně upozorní na Vaše štíhlé nohy.

Postava typu Přesýpací hodiny

3. Typ postavy Přesýpací hodiny vyniká poměrově vyváženými ženskými křivkami. Bujná ňadra, užší pas, širší boky, to jste Vy. Zdůrazněte Váš pas širokým páskem na tuniku či šaty. Nechte vyniknout své ženské křivky. Můžete si dovolit áčkové sukně, pouzdrové šaty či kalhoty s vysokým pasem. Základem je pro Vás zvýraznění pasu.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů