Svatební šaty pro plnoštíhlé

Plnoštíhlá svatební móda

Milé plnoštíhlé krásky, máte před svatbou, nebo se jen rády potěšíte výběrem svatebních šatů? Vybrali jsme pro Vaši inspiraci svatební šaty pro plnoštíhlé přímo od Yuliyi Raquel ze společnosti IGIGI. Tyto svatební šaty pro plnoštíhlé jsou navrženy jen a pouze pro ženy plných křivek. I když tyto svatební šaty zatím přímo neprodáváme, věříme, že by pro Vás mohly býti alespoň zajímavou inspirací.

Těsně pod kolena, nebo až na zem, pouzdrové, nebo rozevláté, jaké se líbí Vám? Ve kterých byste si samu sebe dokázala představit?

Jako třeba náš první výběr. Tyto dívčí svatební šaty zdůrazní Vaše plné křivky na těch správných místech.  Prosté, jednoduché, ale přesto důmyslně ušité šaty se zdobením pod prsy a jemně řasenou volnou sukní do áčka s odhalenými rameny.

Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - White Diamonds

Dále například tyto elegantně rozevláté svatební šaty pro plnoštíhlé s mírně spuštěnými rameny, vsazeným pasem pod prsy zdůrazňujícím Váš pas a lehkým zdobením živůtku.

Svatební šaty IGIGI pro plnoštíhlé 1 Svatební šaty IGIGI pro plnoštíhlé 2

Tyto dokonale ženské svatební šaty v antickém stylu, v kombinaci se zlatým pásem, bohatě zdobenou a řasenou krajkovou sukní, jednoduchým spuštěným živůtkem, přímo vybízí k doplnění výrazným šperkem.

Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Eugenia Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Eugenia 2

V jednoduchosti je krása. Pro ty z Vás, které nemají rády přílišné zdobení, jsou tyto dokonale jednoduché a přitom rafinované svatební šaty vynikající volbou. Řasená sukně až na zem skryje problémové partie zadečku a silnějších stehen.

Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Bellerose Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Bellerose 2

Tyto princeznovské svatební šaty svou asymetrickou linií odpoutají pozornost od silnějších paží. Stažení v pase vyzdvihne Vaše ženské linie a bohatě zdobená sukně podtrhne výjimečnost Vašeho slavnostního dne.

Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Celine Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Celine 2

Jednoduché, krátce střižené svatební šaty pro ty z Vás, které chtějí ukázat nejen linii svého výstřihu, ale i své nožky a střevíčky.

 Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Ever After Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Ever After 2 

Tyto svatební pouzdrové šaty úžasně podtrhnou ženské křivky Vašeho těla. Krajkové rukávy a délka pod kolena z nich dělají nejen elegantní a ženské šaty

, ale i praktickou volbu pro Váš svatební den.

 Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Gisela Svatební šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Gisela 2

Chcete-li se nechat inspirovat nejen těmito svatebními šaty IGIGI pro plnoštíhlé, navštivte náš obchod.

Chcete-li být informovaná o novinkách na našich stránkách, přidejte si nás na Facebooku a žádná novinka už Vám neunikne. Máte dotaz či připomínku, Napište nám nebo přidejte komentář níže.

NOVINKY V NAŠEM OBCHODĚ

[border]

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů