Společenské šaty pro plnoštíhlé – troška inspirace pro Vás

Chystáte se na společenskou událost, ať už ples, podnikový večírek či rodinnou oslavu a nutně potřebujete nové společenské šaty? Protože mě ohromně baví probírat se rozkošnými koktejlkami a vznešenými večerními róbami, tak jsem si řekla, že připravím menší inspirativní přehled společenských šatů pro plnoštíhlé. Zkuste se podívat na následující tipy společenských šatů pro plnoštíhlé navržené tak, aby lichotily zejména plným tvarům všech plnoštíhlých žen a dívek, které se své přednosti nebojí vystavit na odiv.

Můj první výběr – rozkošné dívčí koktejlky v barvě červeného vína se spuštěnými rameny a taneční sukní v délce na kolena versus duhové zelenočerné s páskem kolem pasu a decentním véčkovým výstřihem. Do divadla s žádnými z nich určitě neprohloupíte. Záleží na Vaší náladě, jak budete chtít právě ten večer zapůsobit, něžná dívka, nebo tajemná dáma?

Společenské šaty pro plnoštíhlé - koktejlkySpolečenské šaty pro plnoštíhlé Agáta - koktejlky

Můj další výběr tvoří tyto dlouhé, smyslně ženské plisované společenské šaty pro plnoštíhlé ve dvou barevných provedeních na zem, s tříčtvrtečními rukávy a kaskádovou sukní. Nepochybuji o tom, že pokud si je vezmete na ples či na koncert vážné hudby, při příchodu do sálu oči všech přítomných upoutáte pouze na sebe.

Společenské šaty pro plnoštíhlé - ANtoinette modrá, večerní róbaVečerní šaty pro plnoštíhlé Antoiannette

Vplujte do sálu jako mořský příboj v této ohnivě rudé esenci ženskosti. Efekt spadnutých čelistí a hypnotizujících pohledů je zaručen.

Večerní šaty pro plnoštíhlé Nadine

Kdo říká, že malé černé pro plnoštíhlou dámu musí být nudné? Nebojte se upozornit na své plné křivky, když máte co vystavovat. Dejte na odiv svou ženskost v těchto svůdných šatech se strečovým žebrováním uhlazujícím linii Vašich křivek. Rozvlnit boky při chůzi v těchto šatech nebude sebemenší problém.

Společenské šaty pro plnoštíhlé Ambrosia

Nebo dáte přednost raději klasice? Tyto rafinovaně jednoduché malé černé dají vyniknout zejména Vašemu poprsí na romantické večeři s Vaším drahým. Tento klasický kousek by v šatníku plnoštíhlé krásky neměl chybět.

Společenské šaty pro plnoštíhlé Francesca

Krajky na rukávech v kombinaci s čistou linií pouzdrových malých černých tvoří nádherně rafinovaný detail, kdy problémová partie paží zůstává komfortně skryta, i když na sebe stahuje všechny pohledy

.Malé černé pro plnoštíhlé Paola

A jaký je Váš oblíbený kousek? Které společenské šaty jsou ty Vaše nej? Budeme se těšit na Vaše připomínky na našem Facebooku.

Inspirace šaty Igigi by Yuliya Raquel.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů