Společenské šaty pro plnoštíhlé – Valentýnská inspirace

Naše články o společenských šatech pro plnoštíhlé se setkaly se zájmem a dovezli jsme pro Vás spoustu krásných společenských šatů. Vzhledem k blížícímu se svátku všech zamilovaných jsem se rozhodla přinést trošku inspirace na společenské šaty pro plnoštíhlé, které se hodí nejen na Valentýna.

Protože je Valentýn svátkem zamilovaných, tak se spojuje zejména s červenou barvou. Já bych tak přísná co se týče barev nebyla a naopak bych se nebála vyniknout i jinými barvami.

Šaty pro plnoštíhlé FrancescaCo třeba říkáte na šaty Francesca, které krásně podtrhují ženské přednosti. Nastavitelný výstřih umožní s výstřihem hýbat a dá vyniknout nejen Vašemu poprsí, ale i třeba krásnému šperku. 

 

 

 

 

Pokud jste přeci jen zastánkyní červené barvy, nechte se oslnit úžasnými šaty Ambrosia. Tyto ďábelsky rudé šaty obejmou Vaše plné křivky, vsazený pas pod prsy a překřížený živůtek zdůrazní Vaše poprsí a linii pasu a pomůže Vám vyniknout, ať budete kdekoliv.

Společenské šaty pro plnoštíhlé - Ambrosia

Pokud se ale přeci jen necítíte v pouzdrových šatech, co třeba zkusit šaty Keira, s jejich dvojitou sukní, romantickými korálky na sukni, svůdným rovným výstřihem a střihem zdůrazňujícím pas?

Společenské šaty Keira od Igigi 2

A pokud máte ráda květinové motivy, a chcete i úžasně pohodlné šaty, proč nezkusit zavinovací šaty Neve?

Saty Neve pro plnostihle od Igigi

Každé šaty zvýrazňující Vaši ženskost a podtrhující Vaši křivky jsou tou správnou volbou, protože ať už máte Valentýna ráda nebo ne, je to přeci jen oslava ženskosti a lásky.

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.