Společenské šaty pro plnoštíhlé – inspirace na Vánoce

Vánoce i plesová sezóna se kvapem blíží. Nemáte ještě  vybrané společenské  šaty na ples a na Vánoční svátky? Zkuste se s námi inspirovat dámskými modely z kolekce Igigi by Yuliya Raquel, které nás opravdu zaujaly.

Šaty pro plnoštíhlé Keira Spolecenske saty pro plnostihle Amaryllis od Igigi

Začněme koktejlkami. Oboje šaty vynikají nevšedním zdobením sukně, komfortními tříčtvrtečními rukávy a vsazeným pásem pod prsy pro zvýraznění Vašeho pasu.

Šaty Keira vlevo potěší lichotivým hranatým výstřihem a pro ty z Vás, které se pyšníte větším poprsím, jsou zase koktejlky Amaryllis se svým překříženým živůtkem vynikající volbou. Oboje šatky obléknete ve sváteční den či na ples, záleží na Vašem vkusu, kterým dáváte přednost. 🙂

Koktejlky pro plnoštíhlé Rachelle v rudé krajce Koktejlky pro plnoštíhlé Rachelle

Krajkové koktejlky Rachelle v tmavě červené nebo černé kombinaci. Jejich překřížený živůtek pozvedne Vaše ňadra do nebeských výšin, řasení uprostřed po celé délce sukně skryje případné větší bříško. Detail krajkových rukávků působí úžasně hravým dojmem. Co říkáte, v červené nebo černé?

Koktejlky pro plnoštíhlé Leigh Koktejlky pro plnoštíhlé Nezetta

Éterická romantička, anebo smyslná dračice? Můžete si vybrat. 🙂 Šaty Leigh ve zlatočerné krajce z Vás vykouzlí křehkou lesní vílu, kdežto zlatočerná kombinace šatů Nezetta vpravo ve Vás probudí sebevědomou dominantní ženu. Jak chcete dnes zapůsobit?

vecerni roba Lakshmi od IGIGI pro plnostihlevecerni roba Lakshmi od IGIGI pro plnostihle 2

S večerní róbou Lakshmi na plese zazáříte jako princezna. Srdcový výstřih živůtku, jemně spuštěná širší ramena, pás pod prsy vzadu zakončený dlouhou mašlí, všechny tyto ohromně ženské detaily tvarují Vaši siluetu a upozorňují na Vaše křivky na těch správných místech.

Večerní šaty pro plnoštíhlé GarboVečerní šaty pro plnoštíhlé Garbo zboku

Velmi ženské a velmi smyslné, večerní šaty pro plnoštíhlé – Garbo. Pokud jste příznivkyní jednoduchého, čistého stylu, šaty Garbo z kolekce Igigi by mohly být ty pravé pro Vás. Rafinovaná asymetrie opticky vyrovnává linii Vašeho těla, jemné řasení ukončené výraznou sponou naboku odpoutává pozornost od většího bříška. Velmi sexy působí rozparek těsně nad koleno a samozřejmě dominantní prvek šatů – velkorysý výstřih, který strhává veškerou pozornost na Vaše ňadra. Nebojte se být smyslně ženská, milá plnoštíhlá krásko.

Zaujaly Vás některé ze zmíněných večerních či plesových šatů? Zde je návod, jak si můžete tyto šaty koupit za skvělou cenu.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů