Společenské šaty plnoštíhlých celebrit

Plnoštíhlé celebrity se stále více prosazují ve všech oblastech ať už kulturního, tak i společenského života. Slavné plnoštíhlé ženy často udávají a určují trend v XXL módě. Pojďme se proto podívat na pár známých plnoštíhlých dam a pojďme najít inspiraci a triky pro náš vlastní šatník.

1. Nenoste jen tmavé barvy a zkuste jednobarevný outfit.

Podívejte se na úchvatný outfit americké herečky Octavie Spencer.

Plnostihla celebrita Octavia Spencer

Nejen, že jí světlá barva neuvěřitelně sluší, ale v kontrastu s její tmavší pletí a zvýrazněným pasem vytváří úchvatný celek. Octavia taky zvolila perfektní délku rukávů, doplňky, které ladí s barvou šatů a rozhodně se je nesnaží přebít, no a účes už jen dotváří skvělý celkový vzhled.

Nebojte se světlých barev a jednobarevných outfitů. Zkuste se podívat po nějaké neobvyklé barvě, kterou nenosíte každý den a nebojte se jeden den nechat černou v šatníku…

Jednobarevný outift představují například šaty Brooke od IGIGI zde. 

 

 

2. Zkuste řasení nebo jiné prvky, které ozvláštní Váš outfit

To jak nosit šaty s jemným řasením, perfektně předvádí Melissa McCarthy

Plnostihla Celebrita Melissa McCarthy

Melissa zvolila úžasnou barvu šatu s jemným nařasením, které je omezeno na oblast pasu a tím nejen že pěkně ukáže linii postavy, ale také přidává hezké ozvláštnění celému outfitu.

Samozřejmě nic se nemá přehánět a tak i řasení by ideálně mělo být pouze omezeno pouze na jednu oblast (nemít jedno na prsou a jedno třeba v bocích) a lepší je i méně výraznější, rafinovanější.

Jemné řasení nabízí například šaty  Bentley od IGIGI zde.

 

 

 

 

3. Zkuste výrazné střihy a barvy

O zavinovacích šatech jsme psali minule, ale to jak se dají zavinovací šaty nosit i večer nám perfektně ukazuje muzikantka Jill Scott.

Plnostihla celebrita Jill Scott

Každá plnoštíhlá žena by měla mít v šatníků alespoň jedny zavinovací šaty. Zavinovací šaty jsou nejenže velmi lichotivé vůči téměř všem typům postav, ale jsou také skvělé svou univerzálností.

Tento typ šatů se hodí nejen do společnosti, ale jsou perfektní i do práce a za zábavou.

Šaty, které má na sobě Jill jsou naprosto úžasné. Barva a odlesk se tedy hodí spíše do společnosti, oproti tomu střih jasně definuje pas a zavazování zase hezky zvýrazňuje prsa. K tomu rukávy v perfektní délce a délka sukně ke kolenům dotváří celkový krásný vzhled.

Zkuste třeba zavinovací šaty Fayette od Igigi zde.

 

4. I v jednoduchosti je krása

Na fotce je zpěvačka Monique a je jedním slovem úžasná.  Plnostihla celebrita MoniqueŠaty, které má Monique na sobě jsou vlastně velmi jednoduché, ale kombinace perfektní délky, kdy jí sukně sahá akorát ke kolenům, skvělé délky rukávu a rafinovaného výstřihu, je úžasná.

Mimochodem se nejedná o žádné předražené návrhářské šaty, ale o konfekci pro plnoštíhlé (která se ale vyprodala den poté, co si Monique šaty vzala).

Střih šatů je krásně jednoduchý a i bez jakýchkoliv větších doplňků vypadá Monique úžasně.

Pokud Vás zajímají pouzdrové šaty, zkuste třeba šaty Truda od Igigi zde.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.