Slavné plnoštíhlé ženy

Ať už jim říkáte plnoštíhlé, nebo baculky, boubelky, holky krev a mlíko, moletky, ženy plných křivek, naštěstí jsou kolem nás a nebojí se rozvířit nudnou a stojatou vodu chodících ramínek na šaty. Ve světě hudby, filmu a vůbec umění převládá kult až nezdravé hubenosti a pro plnoštíhlé ženy je mnohem těžší se prosadit, proto je každá žena, která se vzepřela diktátu módních návrhářů, hodná povšimnutí.

Samozřejmě je těžko říct, kterou ženu brát jako plnoštíhlou a kterou ne. Co člověk, to názor, takže náš přehled berte jako náš názor. Pokud Vás napadne další žena, která si zaslouží být v našem seznamu uvedena, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět buď v diskusi dole pod článkem nebo na našem Facebooku.

Queen Latifah

quuen latifah plnostihlé celebrity

Skladatelka, herečka, modelka. Původně začínala jako hip hopová zpěvačka, dnes je převážně herečkou, která byla také mimo jiné nominována na Oscara za film Chicago v roce 2002. Ne, že by na tom záleželo, ale její váha je přibližně 95 kg při 176 cm.

Melissa McCarthy

Melissa McCarthy

Melissa je sice převážně slavná v USA, ale i v Česku už o ní bylo slyšet. Hraje například v sitcomu Mike a Molly, nebo si zahrála nezapomenutelnou roli ve filmu Družičky (pro ty, co tento film viděli ani nemusím uvádět jméno postavy). V USA vystupuje s velkým úspěchem i jako tzv. stand up komička. Melissa měří přibližně 161 cm a její váha je přibližně 98 kg.

Gabourey Sidibe

gabourey sidibe plnostihla celebrita

Vy neznáte Gabourey? Tak to by jste hned měli zamířit do krámku s DVD a sehnat si film s názvem Precious. Film z roku 2009, ve kterém Gabourey debutovala, byl 4x nominován na Oscara. Gabourey sice sama nakonec nevyhrála, ale i tak jde z jejího výkonu mráz po těle.  O Gabourey se váha ani výška nikde moc nezmiňuje, ale odhaduje se, že měří 164 cm a váží okolo 150 kg.

 Adele

adele plnostihle celebrity

Jestli Adele spadá do škatulky plnoštíhlá, se vedou diskuse. My jsme Adele do našeho seznamu zařadili hlavně proto, že svou váhu moc neřeší, je spokojená s tím, jaká je a jak vypadá a zaměřuje se v životě na důležitější věci, tak jako bychom měly my všechny. Váha Adele skáče nahoru dolů, ale většinou se udává 85 kg při výšce 175 cm.

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů