Jak se stát plnoštíhlou modelkou

Na to, abyste se mohla stát plnoštíhlou modelkou, potřebujete splňovat zejména kritérium ideální výšky a oděvní velikosti. To je první věc. S tímto jde samozřejmě ruku v ruce pořádný „drajv“ a hroší kůže, které bezpodmínečně musíte mít, pokud se toužíte prosadit v tomto žraločím průmyslu. Pokud tohle všechno máte, zkusme se podívat na pár základních rad, jak začít:

1. Předtím, než začnete obvolávat modelingové agentury:

Vytvořte si lichotivé fotografie. Zkoušíte-li do módního průmyslu proniknout, nebudete hned potřebovat kompletní portfolio svých fotografií. Soustřeďte se na takové, na nichž vynikne Vaše přirozená krása a na kterých v první řadě nejde o zaujmutí dokonalé pózy. Mějte alespoň jedno opravdu kvalitní foto obličeje a k tomu jeden snímek celého těla v jednoduchém, lichotivém postoji.

2. Kontaktujte agentury

Před tím, než se vrhnete do spolupráce s vybranou agenturou, poptejte se jiných profesionálů v oboru, jak je na tom ta, či ona modelingová agentura s reputací. Důležitý detail, nikdy neplaťte poplatky či příspěvky agentuře předem za to, že si Vás zaregistruje.

Obvolejte 3 nejlepší agentury ze svého okolí a domluvte si schůzky. V den schůzky si oblečte pohodlné, poloformální oblečení a zvažte i podpatky, které Vám přidají důležité centimetry, ale na kterých bez problémů vydržíte pár hodin.

3. A nakonec požadavky modelingových agentur

Plnoštíhlé modelky musí splnit nejen určitý velikostní limit, obvykle vel. 44 – 50, ale i limit výškový, který se pohybuje mezi 175 a 180 cm. Dalšími zohledňovanými parametry pro výběr plnoštíhlé modelky jsou souměrná postava, či pěkně tvarované nohy.

Inspirativně jsem vybrala odkazy na pár modelingových agentur pro plnoštíhlé modelky:

http://www.czmodels.cz/cz/zeny/plus-size

http://www.ceskemodelky.cz/xxl.php

http://www.mixmodels.sk/index.php/plus-size

A na závěr úspěšná česká plnoštíhlá modelka Barbora Bartáková, která se svými krásnými ženskými mírami (103-75-111) dobývá i světová mola.

image image

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů