Jak se obléci jako host na svatbu?

Jste-li plnoštíhlá dáma, tak občas asi trošku zápasíte s tím, co si obléci na svatbu, na kterou jste byla jako host pozvána. Základem samozřejmě je vynechat bílou barvu a nesnažit se zastínit nevěstu. Je to přeci jen její den :-).

Dovolila jsem si dát dohromady pár rad o tom, jaké zvolit šaty jako svatební host, když jste plnoštíhlá dáma.

1. Nebojte se výrazných barev

Samozřejmě bílá je mimo mísu, ale třeba výrazná modrá nebo žlutá či červená jsou skvělá volba, obzvláště na letní svatby. Nezapomeňte na výraznější doplňky a úsměv.

Tiffany Plus Size Dress in Dazzling Blue-4

 

2. Ujistěte se o pojetí svatby

Některé nevěsty přímo vyžadují neformální oblečení, nicméně stále bych se držela pravidla, že je lepší být trošku „overdressed“ než „underdressed“, tedy raději trošku více formálně než méně. K tomu se například skvěle hodí maxi šaty. Nejen, že si v nich můžete dovolit být jak na neformální svatbě, tak Vám rozhodně neudělají ostudu na svatbě formálnější.

Seneca Plus Size Maxi Dress in Fuchsia Flame

 

3. Nejste-li si jistá, držte se klasiky

Nejste si jistá, jestli je některý outfit už příliš, v tom případě dejte na svůj instinkt a změňte své oblečení. Když budete nervózní a nejistá, projeví se to i na Vašem projevu a proč si kazit třeba hezký den. Určitá pravidla platí v módě už desítky let a můžeme si být jisté, že budou platit i spoustu let dalších, tak proč nezvolit jednoduché, ale krásné šaty, jakými jsou například šaty Francesca.

Francesca Plus Size Dress in Dark Red

 

4. Nenechte se zruinovat…

Spousta žen má na svatbách krásné, sexy šaty, ale ať už výraznějšími výstřihy, průstřihy či celkovým vzhledem se jedná o šaty omezené na velmi malé množství příležitostí. Když si na svatbu kupujete nové šaty, proč taky nepopřemýšlet o tom, zda se mi šaty budou hodit i na jiné slavností události, nejen na svatby. V tom případě je vždycky správná volba šaty koktejlové, jejichž užití může být velmi široké.

Heidi Halter Plus Size Dress in Fuchsia Cachemire

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.