Šaty pro plnoštíhlé na svatbu

Šaty pro plnoštíhlé na svatbu

Byla jste pozvána jako host na svatbu a nejste si jistá, co je vhodné, a co ne i vzhledem k Vaší plnoštíhlé postavě? Jakou barvu, délku či střih šatů zvolit? Přinášíme Vám pár rad, jak si dobře zvolit šaty pro plnoštíhlé a doplňky na svatební hodování. Ještě než začneme, je potřeba si ujasnit pravidlo ze všech nejdůležitější. Nikdy a za žádných okolností se nesnažte zastínit nevěstu ani ženicha. Je to jejich den, tak jim to dopřejte.

1. Barva šatů

Základní pravidlo je, žádná bílá, žádná černá. V bílé má být pouze nevěsta a černou si naopak nechte na jiné příležitosti. Tím se dá ale říci, že pravidla ohledně barev končí a já bych se vůbec nebála experimentovat. Co takhle zkusit nějaký zajímavý vzor, nemusíte přece být jen v jednobarevné kombinaci. Vždy ale berte v patrnost to, aby jste nezastínila nevěstu. Nebojte se ale experimentovat. Míra experimentování samozřejmě závisí i na tom, jak dobře nevěstu znáte a kde se bude svatba odehrávat. Na zahradní recepci bych se nebála vzít si třeba tyto šaty:

Saty pro plnostihle Versailles Saty pro plnostihle Solange

 

Takhle prostě ne, nebýt závoje, těžko říct, kdo je vlastně nevěsta:

Spolecenske saty pro plnostihle - svatebni faux pas

 

2. Střih

Jestli se sama sebe ptáte, zda ten či onen střih šatů už není příliš, pravděpodobně je a měla byste zkusit hledat něco jiného. Neříkám, že bychom všechny měly vypadat jako jeptišky, ale určitá střídmost se tak nějak očekává. Sukně ke kolenům je hezká vždy, obzvláště u plnoštíhlých žen. Výstřih bych volila podle toho, co Vám sluší (Pár rad k tomuto tématu je v tomto článku: https://www.plnekrivky.cz/par-rad-a-triku-pro-plnostihle-zeny/) a v čem se sama cítíte dobře. Nicméně není důvod, proč by plnoštíhlá žena nemohla upozornit na své přednosti, zdůraznit linii prsou, ukázat výstřih. Je to sexy a vy se budete cítit dobře.

Asi se shodneme, že takhle to nejde:

Svatebni saty pro plnostihlé - hoste

3. Styl

Dnes probíhá spousta svateb v tzv. neformálním duchu, kdy ani nevěsta, ani ženich nemají šaty, resp. oblek. Ať už si novomanželé zvolili takový typ svatby, rifle prostě nechte doma. Chce to ukázat přeci jen trochu snahy. I když je svatba neformální, tak i tak jistě novomanželé obětovali hodně času plánování, je tedy i uctivé

obětovat nějaký ten čas výběru i neformálního oblečení. Plnoštíhlé ženy by se neměly bát tmavších sukní ke kolenům nebo i širších kalhot. Určitě bych se obloukem vyhnula capri kalhotám či kraťáskům, které se hodí na posezení s přáteli, ale ne na svatbu, bez ohledu na stupeň neformálnosti.

4. Boty

Nebojte se vzít si s sebou ještě jeden pár bot. Celodenní stání na jehlách není příjemné žádné z nás, takže bych se nebála přibalit si jednu tašku s pohodlnými botami, ve kterých můžete protančit celý večer, jen si dejte pozor na zbytek outfitu. Boty na podpatku mohou krásně zdůraznit Vaše nohy a udělat dobrou službu i pokud se cítíme být plnoštíhlou ženou. Nicméně, pokud se v průběhu odpoledne či večera přezujete, žádné faux pas tím nezpůsobíte. Jednak si už v pozdějších hodinách málo lidí všimne, že jste se přezula, ale hlavně pokud se nebudeme soukat do okopaných tenisek, ale třeba do hezkých balerínek, tak v tom není žádný problém.

5. Troška inspirace

Závěrem bychom Vás chtěli jen trošku inspirovat i ohledně šatů pro plnoštíhlé, které prodává přímo naše spolupracující firma IGIGI, jejíž šaty, i když ne svatební, si můžete koupit i u nás v našem Obchodě.

Svatební šaty pro plnoštíhlé - Móda XXL 12Spolecenske saty pro plnostihle - inspirace na svatebni saty, moda xxlplnostihle saty svatebni - moda XXL

Jestli Vás naše šaty zaujaly nebo máte jinou připomínku, budeme rádi, když se o názor podělíte na našem Facebooku

 

NOVINKY V NAŠEM OBCHODĚ

[border]

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů