Šály a šátky pro plnoštíhlé ženy

Ani jsme se pořádně neohřáli a už je tady zase podzim. Krásně barevný i když trošku sychravý. Když je počasí sychravé můžeme alespoň provětrat naši sbírku šál.

Šála je krásný doplněk, který se dá samozřejmě nosit nejen na podzim či v létě, ale tyto roční období jsou přeci jen nejvhodnější. Připravili jsme pro Vás pár tipů, jak by měly šály nosit plnoštíhlé ženy.

1. Důležitá je velikost – pokud jste pyšnou majitelkou většího poprsí, tak se spíše vyhýbejte velkým nadýchaným šálám, které by opticky ještě více Vaše poprsí zvětšovaly. Ale stejně tak nenoste ani příliš malé např. hedvábné šály či šátky, které by se ve Vašem dekoltu mohly ztrácet a tak ještě přispívat k jeho optickému zvětšování.

Takhle určitě ne, milé dámy 🙂

velka sala plnostihle zeny

2. Délka šály i šátků je další důležitý faktor. Pokud jste ženou plných křivek, najděte si takovou délku šály, kterou ideálně jednou obtočíte kolem krku a dva volné konce Vám budou spadat pod prsa. Tím se nejen opticky nezvětší Vaše horní polovina těla, ale zároveň může tato délka odvést pozornost třeba od větších boků.

3. Nepřekombinujte to – pokud jste se rozhodla pro šálu a chcete ji nosit i v místnosti jako módní doplněk, tak raději zvolte méně ostatních šperků a doplňků. Výrazný šperk spolu s výraznou šálou už znamenají příliš velkou pozornost, kterou přitahujete ke svému dekoltu a zároveň také často vedou k optickému rozšiřování a zvětšování.

4. Kombinujte různé uzly a vázání.  Existuje spousta různých způsobů jak šálu uvázat. Najděte si svůj oblíbený styl, ale nezůstávejte jen u jednoho a nebojte se zkoušet a experimentovat. Pár rad a triků jak šálu uvázat přináší například toto video.

 

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů