Jak na puntíkované šaty pro plnoštíhlé

Jedny z našich nejprodávanějších šatů jsou šaty Riley. Roztomilé červené šaty s bílými puntíky se hodí pro každou postavu.  Vzor na šatech se nazývá tzv. Polka dot a rozšířený byl hlavně v 50. a 60. letech 20. století. Šaty s tzv. polka dot se sice obecně berou spíše jako neformální, ale při zvolení vhodných doplňků se hodí i k formálnějším záležitostem.

Polka dot šaty, ale i halenky, topy a další oblečení jsou často oblíbené i u plnoštíhlých žen a dívek. Puntíkovaný vzor ve správné barvě může hezky zvýraznit ty křivky, které chcete zvýraznit a naopak skryje problémovější partie.

Dovolily jsme si udělat menší porovnání dvou polka dot šatů pro plnoštíhlé.

polka dot pro plnostihle saty riley xxl nadmerne velikosti

Samozřejmě víme, že je nefér porovnávat profesionální fotku šatů Riley od IGIGI s fotem foceným běžným uživatelem, ale i tak bychom rády upozornily na pár věcí, které bychom při výběru takových šatů braly v potaz.

Modré šaty na paní vlevo jsou moc hezké, hezky kryjí partii bříška a můžou decentně zvýraznit prsa. Na druhou stranu bych je volila o kousek delší. Prodloužení šatů o pár centimetrů, tak aby sahaly těsně pod kolena, prodlouží opticky i celou postavu a pomůže zakrýt partie kolen. Další, co mi na šatech vadí je, že příliš odhalují problémovou partii paží. Jednak to přímo nejde k tomuto vzoru šatů a také u paní bych spíše ruce nenápadně skryla blůzkou nebo lehčím šálem.

polka dot saty xxl plnostihle

 

Na fotce výše, kterou jsme si vypůjčily z www.thecurvedopinion.com, je nejen správná délka šatů lehce pod kolena, ale žena na fotce i skryla paže a celkový vzhled je díky tomu mnohem lichotivější.

Těšíme se na Vaše názory na našem Facebooku

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů