Pro ženu plných křivek

Nevěřím v nošení černé barvy neustále, to je nuda. Máte právo být dobrodružná, co se týká barev, protože žena plných křivek toho má hodně co předvést. Vice než štíhlé ženy.

Noste dobře padnoucí oblečení a ne o velikost větší, dělá to velký rozdíl.

Plnoštíhlé ženy by měly přestat nosit černou. Stejně jako by neměly nosit volné kousky, které jen přidají kila a člověk v nich pak jen vypadá jako v pytli. Poznejte svůj typ postavy, abyste věděly, co Vám skvěle padne. Nejprve projděte výlohy kamenných obchodů i e-shopů, ať objevíte to pravé pro Vás.

Ženy s plnými křivkami jsou sexy! Vyrostla jsem se sexy, velkými a krásnými ženami kolem sebe. Buďte si jistá sama sebou a lidé Vás I jako sebejistou budou brát.

Milujte své křivky a využijte je ve svůj prospěch. Obdivuju takové ženy!

Obejměte své křivky

Ne každý se může pyšnit dokonalou postavou a když pak přijde na oblékání, rozhodně to pro dobře stavěné ženy nemusí být konec světa.

Poznání a přijetí svého těla Vám pomůže se osvobodit od vlastních nejistot a umožní Vám být vděčná za to, co máte. Tato sebedůvěra se stane klíčem k tomu, že se budete cítit a vypadat skvěle za každé situace.

Využívejte oblečení ve svůj prospěch, jako zkrášlující nástroj. Přemýšlejte o oblečení, jako byste vytvářeli vizuální iluzi. Jednoduše můžete zvýraznit svá aktiva, prodloužit siluetu a skrýt problémové partie. Ta pravá móda vstříkne injekci Vaší osobnosti a utvrdí sílu Vašeho ženství.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.