4 pravidla pro plnoštíhlé ženy, které by se neměly dodržovat

Určitě jste se s tím již setkala sama. Zažité pravdy, polopravdy a mýty. Obzvláště v oblasti plnoštíhlé módy je těchto polopravd spousta a proto jsme se rozhodli podívat alespoň na pár nejzažitějších.

1. Noste černou, protože zeštíhluje

Jen si vzpomeňte na poslední oslavu, večírek, nebo setkání s přáteli. Kterou z žen si vybavíte? Tu která přišla v černých či tmavých šatech a nebo tu, která si vzala červené, zelené nebo třeba žluté šaty.

A když si vybavíte dámu v černých šatech, pamatujete si, že byste říkala: „Páni, ta je ale hubená.“ Pravděpodobně ne, protože většina očí se upíná k dámě v barevných šatech.

Kterou z výše uvedených žen byste raději byla? Tou, která vejde do místnosti a říká si, snad si mě nikdo nevšimne a nebo tou, která vejde do místnosti a její outfit říká: Podívejte se na mě a mé šaty.

Možná se v černé cítíte dobře, ale nic se nemá přehánět. Plné ženské křivky jsou krásné a ženské, nebojte se je tedy ukázat.

Saty pro plnostihle Cadence od Igigi

2. Nenoste vodorovné proužky

Jakékoliv zevšeobecnění je špatné.

Ano, některé vodorovné proužky mohou opticky rozšiřovat, ale ty rozšíří, jak plnoštíhlou tak vychrtlou ženu. Hrajte si s proužky, jejich šířkou, barvami a uvidíte, že i plnoštíhlé dámy mohou nosit i vodorovné proužky.

Proč by plnoštíhlé ženy neměly nosit vodorovné proužky, proč by se měly připravit o jeden z nejdůležitějších vzorů? Není k tomu vůbec žádný důvod.

Saty pro plnostihle Denise

3. Plnoštíhlé ženy nemohou nosit šaty na tělo

Pouzdrové šaty se dělají i ve větších velikostech a to z velmi dobrého důvodu. Ano pouzdrové šaty ukážou každou drobnou nedokonalost nebo záhyb, který byste radši skryla, ale koneckonců proto máme stahovací prádlo. Stahovací prádlo není jen pro plnoštíhlé dámy, ale měly by ho pod pouzdrové šaty nosit všechny dámy.

Pouzdrové šaty jsou šaty, které byly dle mého názoru stvořeny pro plnoštíhlé dámy. V žádných jiných šatech nevyniknou ženské křivky, tak jako v pouzdrových šatech.

Saty-pro-plnostihle-Versailles4

4. Schovejte své tělo do velkých plandavých velikostí

Dnešní doba přeje plnoštíhlým dámám a oblečení pro plnoštíhlé. Naštěstí už je pryč doba, kdy najít pěkný kousek ve větší velikosti, bylo srovnatelné s hledáním jehly v kupce sena. Dnes už existují značky, jako třeba právě Igigi, které se zaměřují jen a pouze na plnoštíhlé dámy. Tak proč toho nevyužít? Najděte si svou velikost v šatech ušitých pouze pro plnoštíhlé a uvidíte, že se budete cítit skvěle.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.