Populární plnoštíhlé modelky

Jeden z populárních amerických webů, který se zabývá plnoštíhlou a XXL módou, web Venus Diva, přišel s přehledem 10 oblíbených plnoštíhlých modelek, které byly jedny z nejžádanějších v roce 2013 a podle všeho budou populární i v roce 2014. Pojďme se na některé z těchto modelek podívat v detailu.

Ashley Graham

Ashley Graham plnoštíhlá modelka

Ashley je stále populárnější 27letá modelka z USA. Proslavila se zejména, pro mnohé, provokativní video reklamou na spodní prádlo pro plnoštíhlé, pro americkou módni značku.

Jak sama Ashley přiznává, není ale na videu nic obzvláště provokativního a kdyby se jednalo o jednu z vychrtlých modelek Victoria Secret, pak by se o prý o žádný problém nejednalo. Protože je ale Ashley, žena Plných Křivek, byla pro mnoho lidí, až příliš vyzývavá.

Necháme na posouzení každé z Vás, video:

 

Velvet d´Amour

Velvet dAmour plnostihla modelka

Velvet ve svých 46 letech pověsila již řemeslo modelky na hřebík, ale je stále populární módní fotografkou a příležitostnou moderátorkou módních přehlídek pro plnoštíhlé.

Velvet se proslavila zejména v roce 2006 a 2007, kdy předváděla jak pro Jean Paul Gartiera, tak pro Johna Galliana a byla jednou z prvních žen, která vzbudila vášnivou debatu o plnoštíhlých modelkách.

Na fotce můžete vidět Velvet v šatech Lakshmi od Igigi a podle mně v nich vypadá naprosto famózně.

 

 

 

 

 

 

Denis Bidot

Denis Bidot v satech Brooke od Igigi

Pokud jste si již procházela náš obchod, tak jste se s Denis už setkala. Na fotce vlevo předvádí naše šaty Brooke od Igigi.

Denis v žilách proudí krev z Puerto Rica i Kuwajtu, odkud pochází její rodiče. Ve svých 26 letech má za sebou už 6 let plus size modelingu a předvádění pro většinu známých značek plnoštíhlé módy.

 

 

 

 

 

Tess Munster

Tess Munster plnoštíhlá modelka

Tess není úplně běžná plnoštíhlá modelka, což si ověříte hned, jak uvidíte její fotku s odkrytými rukami, které zdobí dvě výrazné tetování.

Modelingu se Tess věnuje posledních pět let, zejména pro mladší a odvážnou plnoštíhlou modu.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.