Plnoštíhlé celebrity

V minulém článku o plnoštíhlých celebritách jsme Vás poprosili o zasílání tipů na další slavné plnoštíhlé ženy. Dostali jsme spoustu tipů a dovolili jsme si vybrat tři ženy, o kterých je v poslední době hodně slyšet.

1. Amber Riley

plnostihle celebrity Amber Riley Amber je slavná nejen ze seriálu Glee, kde ztvárňuje roli Mercedes Jones, ale v poslední době i díky americké verzi StarDance, kterou vyhrála.

Amber mimo Glee ztvárnila i pár dalších drobnějších rolí, pracuje na své nové desce a v současné době pravidelně koncertuje.

Amber je 27 let a měří 160 cm při váze přibližně 76 kg.

 

2. Rebel Wilson

Rebel je věrplmostihle celebrity Rebel Wilsonná svému jménu a je skutečně rebelkou současného showbusinessu. V poslední době se prosazuje například jako moderátorka, například uváděla MTV Movie Awards (většinu času je uváděla v koženém oblečku na tělo nebo v převleku za Ironmana).

U nás ji můžeme znát mimojiné díky roli spolubydlící hlavní hrdinky v hitu Družičky (mimochodem jejího partnera tam hrál její skutečný partner Matt Lucas).

Rebel, která je původem z Austrálie měří přibližně 159 cm a váží přibližně 88 kg.

 

 

 

 

 

 

3. Jill Scott – Jill je 31 letá americká zpěvačka, výherkyně několika cen Grammy a také příležitostná herečka a spisovatelka.  Pokud její tvorbu neznáte, můžu doporučit třeba toto video 

Stella Luna Pompeo Ivery, walks with her mother in Battery ParkJill, měří 168 cm a váží přibližně 86 kg. Poslední rok ztratila asi 25 kg a teď vypadá přibližně takto úžasně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů