Plnoštíhlé blogerky a IGIGI

Dnes jsem se rozhodla ukázat Vám, jak šaty IGIGI sluší plnoštíhlým blogerkám! Co si plnoštíhlé blogerky myslí o střizích, vzorech a materiálech šatů IGIGI z nejnovější kolekce? Plnoštíhlá móda není jen o černých hábitech, které zakryjí veškeré ženské křivky! Čtete dál a dozvíte se víc!

1. Rachelle z blogu Lovely in LA

Jeden z mých nejoblíbenějších blogů o plnoštíhlé módě tento týden opět nezklamal! Blogerka Rachelle se zaměřila na šaty Dominique a vypadala v nich skvěle! A jak se v nich cítila? Říkala, že nejlepší vlastností těchto šatů je, jak často se dají využít – přes letní po podzimní modely. Doplňky zvolila jen decentní, aby celkový dojem nepůsobil moc překombinovaně a nechala vyniknout své ženské křivky v úžasném barevném vzoru.

rachelle

2. Emmie ve zvířecím

Proč si Emmie šaty Elissa tak zamilovala? Říká, že je velkou fanynkou leopardího motivu a praktičnosti. Doplňuje, že šaty může nosit samotné nebo se sakem, či stačí přeš svršek přehodit top a užít pouze sukni. Když si šaty oblékla poprvé, cítila se velmi pohodlně, díky jejich pružnosti a příjemnému lehkému materiálu, ale nikdy předtím nebyla oblečena od hlavy až k patě celá ve zvířecím. Poté doplnila model černými botami a kabelkou a zvolila červenou barvu rtěnky. Když poté viděla své fotky, věděla, že tato kombinace se stane její nejoblíbenější volbou podzimní sezóny!

emmie

3. Kombinace černé a zlaté v podání Danni

Danni si myslí, že v jednoduchosti je krása, proto si tak zamilovala šaty Emma. Říká, že je neuvěřitelné jak jednoduché je šaty obléci a přitom se cítit výjimečně a luxusně. Navíc ji potěšilo, že se v kolekci IGIGI objevily šaty košilového střihu, jelikož je jejich fanynkou odjakživa!

danimezza

4. Kancelářská elegance s Kirsten Marie

Aby vše nebylo jen o šatech, podívali jsme se na to, jak blogerky dokáží vytvořit šikovný pracovní outfit – zde vidíme Kirsten Marie v halence Rosa a sukni Olivia. „Najít vhodné oblečení pro plnoštíhlé, které můžou obléci do práce ale i večer může být velmi složité“, říká Kirsten. Proto si tak zamilovala právě tento model – kombinací s různými doplňky vznikají různé styly pro různé příležitosti. Podívejte se samy, jak jí outfit sluší!

kirsten

5. Leslie se nebojí výrazných vzorů

Leslie ví moc dobře, jak zkombinovat výrazné vzory a šikovné střihy tak, aby lichotily jejím křivkám! K našim šatům Francesca dodala bohémský kousky ze svého repertoáru náramků a vytvořila tak kouzelný outfit. Moc se jí líbilo zpevnění v pase a způsob jakým šaty zdůrazňují její křivky, navíc díky tomu nemusela použít pásek. Kabelku si vybrala podle současných trendů – černou s kovbojsky inspirovanými třásněmi.

20140901_170711

Jak se Vám dámy líbily? Který model stál nejvíce za to? Nebojte se a podělte se s námi o Váš názor na našem Facebooku ZDE.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.