Plnoštíhlá blogerka a její předělávky stylu celebrit

Inspiraci na dnešní článek jsem si dovolila vypůjčit z blogu www.dailyvenusdiva.com a originál článku, který mě inspiroval najdete zde, ale pro ty z Vás, které preferují češtinu před angličtinou jsem si dovolila tento článek přeložit, trošku upravit a přinést v rámci Plných Křivek.

Možná už jste slyšely o jedné z nejslavnějších plnoštíhlých blogerek, Chastity. Její blog je úžasný a plný inspirativních oblečků a komentářů. Její blog, můžete navštívit na této adrese.

Chastity je známá plnoštíhlá módní blogerka (ona by se asi spíš označila za baculku) a jednou z nejznámějších příspěvků jsou její tzv. předělávky stylu celebrit. Chastity prostě vezme nějaký outfit své oblíbené celebrity a přizpůsobí jej svým křivkám. Ale dost slov, pojďme se podívat na pár obrázků.

Chastity a její Rihanna outfit. (Zdroj obrázku zde).  Podle mého názoru se tato „předělávka“ Chastity moc povedla. Neodhaluje tolik kůže jako Rihanna, ale její outfit je sexy a svěží. Je to ukázka hezkého sportovního stylu, který se hodí k odpočinkovým aktivitám.

Rihanna Chastity plnoštíhlé celebrity

A nebo jste fanynky Kim Kardashian, tak co říkáte na tento outfit?

kim kardashian chastity plnostihla modelka

Zdroj obrázku je zde.

No nechám na Vašem posouzení, ale mě je třeba mnohem bližší níže uvedený outfit, který kopíruje styl Mindy Kaling (americká herečka, producentka, scénáristka).  Zdroj obrázku zde.

.Mindy Kaling Chastity plnostihla blogerka

Ať tak nebo tak, Chastity se nebojí ukázat, že móda se neptá na velikosti a plné křivky nejsou překážkou toho, aby jste si volila oblečení dle toho co máte ráda a ne to co na Vás velikostně zbyde…

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů