Plavky pro plnoštíhlé ženy

Plavky pro plnoštíhlé

Někdo rád plavky v celku, jiný zase nedá dopustit na dvoudílné. Pojďme se spolu podívat, co nám plavkový trh nabízí a vybrat, které jsou ty pravé právě pro Vás. Vybrali jsme typy, u kterých si myslíme, že Vaší plnoštíhlé postavě budou nejvíce lichotit.

Tankini

Tankini, jakožto koupací úbor, se skládají ze dvou částí, a to: topu a spodního dílu bikin. Tankini vybereme v různých barvách, tvarech a stylech. Některé z nich v sobě mají zabudovanou i push-up podprsenku. Můžete v nich hrát volejbal, plavit se na moři či plavat, aniž byste se musela bát ztráty vrchního dílu.

Tankini pro plnoštíhlé ženy - nové trendy v plavkách pro plnoštíhléTankini pro plnoštíhlé ženy

Monokini

Monokini byly původně jednodílné plavky bez vrchního dílu, takže odhalovaly ženský hrudník. V moderním pojetí mají monokini velké průstřihy na stranách, vepředu a vzadu. Model bez vrchní části byl poprvé navržen v roce 1963 Rudi Gernreichem jako protest proti útlaku společnosti.

Monokini pro plnoštíhlé - plavky pro plnoštíhlé plavky pro plnoštíhlé - monokini

Fatkini

Dvoudílné plavky, které v USA navrhla plnoštíhlá blogerka Gabi Gregg (25) a pro něž se vžil název „fatkini“, dokazují, že nemusíte být ultraštíhlá, abyste si mohla dovolit bikiny. V Americe se po těchto dlouho očekávaných plavkách jen zaprášilo. Zhodnoťte, jestli se návrhy vydařily.

Fatkini zelene - plavky pro plnoštíhlé ženy a dívkyFatkini - plavky pro plnoštíhlé ženy

Jednodílné plavky

Jednodílná klasika u většiny plnoštíhlých žen vítězí. Podívejte se, jak se dá nosit nevšedním způsobem. A co Vy, schováváte se v černé, anebo se naopak vyžíváte v barevných kombinacích. Dejte nám vědět na našem Facebooku.

Jednodílné plavky pro plnoštíhlé Jednodílné plavky pro plnoštíhlé a pre moletky

Jednodílné plavky pro plnoštíhlé a baculky

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů