Pár tipů jak nosit bílou barvu

Tomu, že by se měla nosit jen černá barva a měly bychom se snažit co nejvíce skrývat, už dnes věřím žádná z našich čtenářek nevěří. My, v Plných Křivkách, věříme, že se plnoštíhlé ženy nemusí bát žádných barev a naopak by se neměly bát trošku experimentovat. Bílá barva se sice úplně nehodí třeba na společenské šaty pro plnoštíhlé, ale hezký bílý top, tunika, kalhoty či svetr můžou být ozdobou Vašeho šatníku.

Bílá barva je pro mě jedna z nejoblíbenějších a to nejen v létě, i když do pěkného počasí se hodí nejlépe. Dovolila jsem si sesumírovat pár rad a triků, jak se s bílou barvou co nejlépe popasovat.

bílé šaty pro plnoštíhlé

1. Obecně bílá barva přece jen lépe sedí ženám s tmavějším typem pleti, takže i po létě se může moc pěkně hodit, pokud se Vám podařilo získat nějaké to opálení.

2. Nejlepší způsob jak nosit bílou, je od hlavy až k patě. Nebojte se zkusit bílé kalhoty s bílou halenkou či tričkem. Bílá může nejen hezky krýt některé křivky, které chceme nechat skryté, a zároveň může pomoci zvýraznit celou linii postavy.

3. Nejhezčí kousek v bílé je dle mého názoru pouzdrová sukně. Nicméně, obzvláště u bílé je velmi důležitá správná délka. Sukně by měla být ideálně ke kolenům. Bílá je moc hezká a může Vám pomoci zazářit, ale zároveň třeba bílé kalhoty v nesprávné délce můžou opticky silně zkracovat nohy.

4. Obzvláště důležitý je správný výběr spodního prádla. Když nosíte bílou, Vaše spodní prádlo by se svou barvou mělo co nejvíce blížit barvě Vaší kůže. Snažte se nenosit bílé prádlo, protože bude příliš viditelné, o barevném prádle ani nemluvě.

5. Pokud už se rozhodnete pro bílou, snažte se spíše vybírat z přírodních látek jako bavlna nebo vlna. Naopak se spíše snažte vyhnout polyesteru a umělým látkám.

6. Pozor na průhlednost. Obzvláště když kupujete bílou, dejte si pozor na průhlednost materiálu. Poptejte se doprovodu, prohlédněte si oblečení proti světlu a nebo se zeptejte prodavačky. Bílá může být krásná, ale i hodně neúprosná.

7. Bílé se spíše vyhněte, pokud víte, že se bude hodně fotit nebo natáčet. Bílá vypadá krásně a přirozeně vůči lidskému oku, bohužel spousta fotoaparátů si s ní neví rady a proto pak na fotkách můžete vypadat šedivě a nudně.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů