Pár rad pro plnoštíhlé nevěsty

Sehnat hezké a rafinované svatební šaty pro plnoštíhlé dámy stále ještě není v Česku úplně lehké. Pokud už se Vám ale zadaří nějaký ten pěkný kousek sehnat, tak jsem si dovolila pro Vás sepsat pár základních rad, na co si dát při výběru svatební šatů pozor.

1. Látka, látka a zase látka

Asi nejdůležitější roli při výběru svatebních šatů pro plnoštíhlé hraje správná látka. Vybírejte více strečové materiály, které se méně krčí a lépe splývají. Naopak se spíše vyhýbejte různým řasením a volánkům, které zbytečně přitahují zrak často i na místa, které nechceme příliš zveličovat.

Svatební šaty pro plnoštíhlé Bellerose

2. Použijte své zbraně

Máte plné křivky? Tak je neváhejte využít. Je to Vaše svatba, tak se nebojte ukázat trošku více „kůže“ než obvykle. Zvýrazněte své poprsí, poukažte na svůj ženský pas…

3. Zakryjte rameny a rukávy

Tento bod může být trošku sporný, ale dle mého názoru plnoštíhlým dámám více sluší, když si vezmou šaty s rukávy nebo si ramena a rukávy alespoň trošku zakryjí. Silnější ruce mohou v šatech vypadat spíše rušivě a doporučoval bych ideálně zvolit šaty s rukávy nebo třeba krátký šál či jiné skrytí často problematických partií rukou.

Svatební šaty pro plnoštíhlé Rosalie

4. Najděte tu správnou sukni

Tvar a střih sukně je jedna z nejdůležitějších částí Vašich svatební šatů. Volte vždy Áčkovou, ideálně se zvýrazněným pasem. Pokud jste žena krásných plných křivek, tak zkusit zvážit i pouzdrové šaty. Tento typ šatů se dnes prosazuje mnohem více a je to jen dobře. Délka pouzdrových šatů by měla ideálně zakrývat kolena a více než u jiných šatů je u nich důležitá dobrá a kvalitní látka.

Svatební šaty pro plnoštíhlé Gisela

5. Nedejte moc na zaručené rady

Sice si sama protiřečím proti výše uvedeným bodům, ale přeci jen, je to Vaše svatba. Aspoň jeden den v životě by si každá žena měla připadat jako princezna, a ten den by měl být její svatební. Tak se nenechte příliš svázat pravidly a hlavně si to užijte .-)

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.