Pár rad a triků pro plnoštíhlé ženy

Jak nosit plnoštíhlou módu

WWW.PLNEKRIVKY.CZ Vám přináší pár módních rad a triků nejen pro plnoštíhlé ženy a dívky. I plnoštíhlá žena může mít tenkou linii díky pár módním trikům:

1. Zkuste zvolit jednu barvu – outfit celý z černé nebo modré barvy může pomoci. Když se oko nemůže „chytnout“ pevné linie, přispívá to ke zdání úzké linie

2. Nenoste moc velké vzory. Menší vzor lépe mate zrak a ubere Vám opticky pár kilo. Pokud možno, nenoste vzory na zadečku, zbytečně jej mohou rozšiřovat.

3. Najděte si správnou délku sukně. Optimální délka sukně by měla být jen kousek nad koleny. Taková délka opticky prodlužuje nohy a zeštíhluje je.

Správna délka sukně plonoštíhlé ženy

4. Nebojte se Capri kalhot (úzké kalhoty ke kotníkům) – zkuste tmavé barvy – černou nebo tmavě šedou ideálně s délkou těsně nad kotníky.

5. Zkuste kulaté výstřihy a nebojte se ukázat i trochu poprsí. Velký výstřih, který odhalí klíční kost a kousek poprsí, je nejen sexy, ale i přitahuje pozornost na Vaše krásné partie.

6. Hrajte si s barvami – veselou živou barvou, jako růžovou či žlutou přitáhněte pozornost na ty partie, které chcete zvýraznit. Šedou nebo černou barvu si nechte na ty partie, které chcete radši trošku skrýt.

Jak kombinovat barvy u společenských šatů pro plnoštíhlé

7. Kombinujte barvy – na spodní část těla spíše volte tmavější barvy a naopak na vršek se nebojte vzít lehčí barevné tóny. Zkuste třeba nakombinovat tmavě hnědou sukní a narezavělý vršek, nebo kombinace šedé a modré na Vás bude určitě vypadat skvěle.

8. Najděte si své oblíbené áčkové sukně (sukně, které jsou trošku vypasované v pase a rozšiřují se až ke kolenům). Áčková sukně je obecně velmi lichotivá ke všem druhům postav a když se budete držet rady z bodu 3, nemůžete šlápnout vedle.

9. Kalhoty noste trošku delší. Přední záhyb kalhot by ideálně měl zasahovat do poloviny nohy (do místa ohybu).

delka kalhot plnoštíhlých žen

10. Dejte si podpatky. Podpatky podrží zadeček a opticky Vás zeštíhlí.

11. Pokuste se vyhýbat šněrovacím sandálům. Čím více ze své nohy ukážete, tím větší bude Vaše noha vypadat.

12. Peněženku volte radši ve středních velikostech. Mini peněženky můžou způsobit, že Vaše ruce vypadají zbytečně velké, velké peněženky zase zbytečně upoutávají pozornost.

13. Noste protáhlé náušnice a bohaté protáhlé náhrdelníky. Opticky Vám prodlouží obličej a tím jej zeštíhlují.

14. Zkuste skládaný vzor látek. Jakékoliv přidání vertikálních linek Vás zeštíhluje proto se nebojte je přidat nejen do barev, ale i do vzorů.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů