Opasky pro plnoštíhlé ženy a dívky

Opasek či pásek může být skvělým doplňkem k Vašemu outfitu. Pojďme se podívat na pár základních tipů pásků a naše doporučení, kdy a jak dané opasky nosit.

„Šerpové“ opasky

sashes - siroky opasekJedná se o široké opasky, které vypadají až trošku jako v pase uvázaná šerpa. Tyto pásky mohou být krásným zvýrazněním Vašeho outfitu a to zejména pokud máte delší šaty, minimálně až ke kolenům, nebo třeba dlouhé tričko.

Na tento opasek ale radši zapomeňte, pokud máte tvar postavy tzv. hruška, neboli jste silnější v partii zadečku, který tvoří nejširší část Vaší siluety. Naopak, pokud jste spíše typ přesýpací hodiny, může být tento pásek to pravé pro Vás.

 

 

 

Tenké kožené opasky

tenky kozeny opasekTento opasek se skvěle hodí nejen k džínám, ale prakticky ke všem kalhotám ale i sukním, které mají poutka pro opasek.

Nicméně u těchto tenkých opasků je důležité mít dobře padnoucí kalhoty. Opasek sice kalhoty či sukni přidržuje, ale jen částečně. Je proto důležité si ověřit, že se Vám kalhoty či sukně příliš „neshrnou“ dolů, když si sednete a opasek Vám nezůstane v pase a tlačí pak na poutko na kalhotech.

Opasky se širokou sponou

opasek siroka spona

Tyto opasky jsou velkým přitahovačem pozornosti a také jedny z mých nejoblíbenějších.  Tyto opasky se nejlépe nosí nad boky a tím také od nich dobře odpoutávají pozornost. Pokud tedy máte zřetelněji definovanou linii pasu a nebojíte se trošku ukázat, je tento opasek pro Vás to pravé.

 

 

 

„Řetízkové/Řetězové“ opasky

retizkovy opasekMezi jednu z výhod těchto opasků patří to, že jsou záměrně dělány delší, než jsou potřeba a velká část z nich pak visí při těle. Nemusíte se tedy bát, že když máte zrovna nějaké to kilo navíc, že by Vám opasek nesedl.

Tyto opasky se krásně hodí jako doplněk k riflím, nebo třeba delší tunice.

 

 

 

Existuje samozřejmě ještě velká spousta dalších pásků a opasků, ale s výše uvedenými nešlápnete vedle.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů