Oblíbené plnoštíhlé modelky

Přestože to byl velmi nesnadný úkol, s pomocí IGIGI se nám podařilo vybrat 5 nejvíce okouzlujících plnoštíhlých modelek současnosti. Některé tváře Vám možná přijdou povědomé, jelikož často fotí také pro IGIGI.

Zjistěte, jak plnoštíhlé modelky začaly a v čem jsou výjimečné!

1. Denise Bidot

Předtím než se stala mezinárodně uznávanou plnoštíhlou modelkou a televizní hvězdou, pracovala Denise Bidot jako vizážistka a kadeřnice, která připravovala ostatní modelky na scénu. To se vše změnilo když jí fotograf, kterému asistovala, nabídl udělat pár fotografií. Denise již předváděla oblečení od módních značek jako je Nordstrom, Forever 21, Old Navy nebo Macy’s.

denise

Denise Bidot – Jedna z nejoblíbenějších modelek IGIGI současnosti

2. Natalie Monet

Od té doby co Natalie Monet vyhrála soutěž, ve které se hledají modelky, puertorická kráska již vystupovala v mezinárodních kampaních pro značky jako Ashley Stewart nebo Eloquii a také nechyběla na přehlídkových molech mnoha prestižních značek prodávajících plnoštíhlou módu.

natalie
Natalie Monet – Jedna z nejoblíbenějších modelek IGIGI současnosti

3. Fluvia Lacerda

Brazilská kráska Fluvia byla oceněna titulem „Plnoštíhlá modelka roku“ prestižní soutěží Full-Figured Fashion Week. Zazářila v kampaních známých společností jako IGIGI, Torrid, Kmart, Takko Fashions nebo Eliza Parker.

fluvia

Fluvia Lacerda – Jedna z nejoblíbenějších modelek IGIGI současnosti

4. Rosie Mercado

Není divu proč byla Rosie Mercado jmenována jednou z tzv. Výjimečných žen v Las Vegas! Když tato modelka/návrhářka/podnikatelka/moderátorka a svobodná matka nepředvádí své křivky před fotoaparáty, nenavrhuje svou vlastní kolekci FUERZA pro módní obchod SWAK, nebo není na přehlídkových molech, je zaneprázdněna dokumentací své úžasné cesty plné tipů na hubnutí a sdílením inspirativních článků na svém Twitteru.

rrosie

Rosie Mercado – Jedna z nejoblíbenějších modelek IGIGI současnosti

5. Lornalitz Baez

Lornalitz Baez nechala své jméno v oboru plnoštíhlé módy poprvé zazářit když vystupovala v jedné reality show v roce 2009. Od této doby již fotila a předváděla oděvy pro prvotřídní značky jako Kmart, Bonny Bridal nebo Nordstrom. Prošla si také těžkým obdobím kdy musela bojovat s bulimií.

ta pata

Lornalitz Baez – Jedna z nejoblíbenějších modelek IGIGI současnosti

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.