MAXANA – česká oděvní značka specializující se na plus size módu

MAXANA

Maxana je českou oděvní značkou, specializující se na Plus size módu, působící pod firmou Petrklíč.

Kolekce oblečení, které značka Maxana nabízí, jsou vhodné na běžné denní nošení, společenskou akci, do zaměstnání nebo na oslavu. Maxana dbá na pečlivý výběr přírodních a kvalitních materiálů a snaží se nabídnout svěží a zároveň vkusnou módu z příjemného materiálu a dobře padnoucího střihu.

Modely, značky Maxana mají ženě dodat šarm, eleganci, a osobitou krásu. Oblečení je velice vkusně střižené, dobře padne na všechny typy postavy, a zároveň je ušito z pohodlných střihů a materiálů. Velký důraz je při výrobě kladen na kvalitní zpracování.

Značka nabízí široké spektrum nadčasových halenek, tunik, sukní, kalhot, šatů, košil a kabátků, které je možné mezi sebou navzájem velice dobře kombinovat. Díky tomu si může každá žena vytvořit svůj vlastní styl oblékání podle svého vkusu. V tomto směru je značka Maxana pro zákaznice velice flexibilní, nediktuje přísné kombinace oděvů a dává zákaznicím volnou ruku při výběru.

A čím ještě se česká značka Maxana liší? Úzce spolupracuje s tuzemskými výrobci látek a samotné oděvy vznikají v ryze českých krejčovských dílnách.

Věříme, že také Vám se bude naše nabídka líbit a na naše webové stránky, kde najdete celou nabídku oděvní značky Maxana, se budete rádi vracet.