Nová kolekce od IGIGI – Luxusní elegance

Jste připravena na to, až nás zahalí mlha, opadá listí a přijde pořádná zima? My v Plných Křivkách určitě jsme! Nejnovější kolekce od IGIGI – Luxusní elegance, je tady a my Vám jí na následujících obrázcích představíme! Nádherné krajkové modely,nezbytné malé černé šaty ale taky teplé kabátky speciálně pro plnoštíhlé jistě stojí za povšimnutí. Kolekce je vytvořená speciálně pro večírky a zimní akce, které se nezastavitelně blíží.

Zaručujeme, že na následujících obrázcích budete chtít oči nechat! Pojďme se tedy společně podívat, co je nového v plnoštíhlé módě!

Večerní šaty Angelica

Šaty Angelica se zavinovacím živůtkem, véčkovým výstřihem a zdůrazněným pasem budete zbožňovat! Na jakémkoliv plese nebo večírku v nich zazáříte a uděláte dojem.

Angelica_V-Edit_BK

 

Krajkové šaty Federica

Rozjasněte studené počasí v pohádkových šatech Federica. Zahalte se do krajky a pociťte luxus na vlastní kůži. Buďte si jistá, že elegantní koktejlové šaty rozhodně využijete a zamilujete si je!

krajkové šaty federica igigi

 

Halenka Kylie a maxi sukně Mira

Nádhernou kombinaci stvořenou pro luxusní párty je halenka Kylie a sukně Mira. Určitě zaujmete krajkou na rukávech a kolem výstřihu společně s hlubokým rozparkem, který dodává modelu eleganci s kapkou svůdnosti.

krajková halenka kylie

 

Malé černé šaty Vivica

Každá žena ví, že malé černé šaty by za žádných okolností neměly scházet v dámském šatníku! Romantický nádech dodává šatům Vivica volán, který také pomáhá odvést pozornost od plnější postavy.

malé černé šaty

 

Sáčko Louise

A jak všechnu tu nádheru doplnit? Luxusním sáčkem Louisa s černobílým motivem! Střih je decentní a padne jakékoliv postavě. Lze jej také využít k vytvoření neodolatelného pracovního outfitu kombinací se sukní Olivia a halenkou Mindy.

sáčko

 

Jak se Vám nová kolekce od IGIGI – Luxusní elegance líbí? Sledujte novinky, akce a soutěže na našem Facebooku!

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.