Nová kolekce od IGIGI pro plnoštíhlé – Hra s barvami

Jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme představit další podzimní kolekci od IGIGI! Nová kolekce od IGIGI pro plnoštíhlé – Hra s barvami, jak název napovídá, je plná nových barev, vzorů a střihů, které rozjasní každý chmurný den! Vybere si zde každý – pro příznivce klasiky jsou připravené černé kousky, naopak, pro dámy, které mají osobitý styl a vyžívají se v barvách jsou k mání úchvatné šaty i halenky.

Prohlédněte si na následujících fotkách novou kolekci!

 

Závan léta s teplými barvami

Osobně hodnotím jako nejlepší kousek z kolekce právě tyto šaty Meredith. Nemůžu se nabažit úchvatného květinového motivu. Perfektní souznění červených barev bude slušet hlavně brunetkám a blondýnkám. Jednoduchým doplněním o pásek vyzdvihnete šaty ještě o jednu úroveň výše.

šaty

 

Černobílá klasika nezklame

Střih, který něžně objímá nádherné ženské křivky vykouzlí úžasnou siluetu postavy. Drobný černobílý vzor je vhodný pro ženy plných křivek, protože opticky skryje nedokonalosti. Pro perfektní sladění večerního modelu k šatům Ambrosia oblečte kabátek Lorenza.

šaty2

 

Pohodlí a elegance

Chcete vypadat hezky a zároveň se cítit pohodlně? Pak je halenka Livia právě pro vás. Ležérní střih s knoflíčky ve výstřihu a 3/4 nastavitelnými rukávy v kombinaci s nádherným vzorem inspirovaným arabskými motivy dělá z halenky ideální kousek do Vašeho šatníku.

livia

 

Co na novou kolekci říkáte? Líbí nebo nelíbí? Navštivte náš Facebook a dejte nám vědět! 🙂

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů