Nová inspirace od blogerek

Inspirace od blogerek ze světa plnoštíhlé módy není nikdy dost, přinášíme Vám další dávku outfitů, které nás za poslední dobu zaujaly, ale i zklamaly.

Mommy in Heels

Mommy in Heels a její půvabný letní outfit. Vzor látky je sice trošku divoký, ale pěkný letní volný střih, odhalené ramena a apartní klobouček jsou skvělá volba k moři nebo letnímu posezení u vody či u grilu.

Overall Igigi

Herečka Revin Godwin a její zajímavé černobílé šaty. Moc se mi na šatech líbí střih i vzor. Revin perfektně zvolila velikost a je vidět, že se nestydí své Plné Křivky hrdě nosit. Osobně bych asi přidala nějaký šál či delší rukávy, které by mi k těm šatům přišly lepší, ale jinak je to krásný kousek. Pokud máte ráda černobílé vzory, podívejte se třeba na naše šaty Maldives.

raven-goodwin

 Gabifresh

Co by to bylo za přehled hezkých outfitů bez Gabi Fresh. Na Gabi se mi líbí odvážnost a hravost jejich outfitů. Sice nejsem nijak velkou fanynkou odhalených bříšek, ale musím prostě uznat, že tento její outfit je naprosto kouzelný.  Strakatý lehký kabátek, černé jehly, top zvýrazňující poprsí, prostě skvělá kombinace.

Gabifresh

Abych ale Gabi jen stále nechválila, přikládám třba i outfit, který mě spíše zklamal. Nelíbí se mi ani délka, ani střih, ani velikost no a vlastně ani barva těchto šatů. Tady mi přijdě, že šlápla Gabi vedle.

Gabifresh 2

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.