Pár mýtů o plnoštíhlé módě

Různých mýtů, polopravd a „zaručených“ pravd už jsem v plnoštíhlé módě viděla spoustu. Jedno je jisté, žádné pravidlo není takové, aby se nedalo porušit, pozměnit, upravit…

Na Plných Křivkách se snažíme přinášet rady a triky pro plnoštíhlé, baculky, boubelky, moletky (aneb doplňte si výraz, který Vám vyhovuje :-)). Dnes se pojďme podívat na pár dalších polopravd a mýtů o plnoštíhlé módě.

1. Vysoké podpatky jsou jen pro hubené – to je jasný nesmysl. Vysoké podpatky prodlužují postavu a pomohou zvýraznit Vaše křivky. Vůbec se jich nebojte. Pokud už se pro ně rozhodneme, tak bych se spíše vyvarovala takových bot, které se zapínají na kotnících. Zapínání na kotníku naopak může nohu opticky zmenšovat. Taky bych se spíše držela jednobarevných bot. Jednak jsou většinou elegantnější a zároveň také pomáhají nohy opticky prodlužovat.

 

2.Minisukně pro plnoštíhlé - móda pro plnoštíhlé Na minisukni musíte mít úzké hubené nohy – další nesmysl. Krásné plné křivky nohou vypadají v sukni jakékoliv délky sexy a jsou krásnou protiváhou vychrtlých holek v přespříliš krátkých sukních. Když se rozhodnete pro minisukni, ujistěte se, že máte zase více skrytý vršek. Nebát se ukázat trochu „kůže“ je správný

přístup, ale vždycky bych se držela jen jedné části. Když ukazujeme nožky, trošku skryjme vršek. Když naopak třeba odhalujeme záda, neukazujme zbytečně moc kůže na nohou.

(Zdroj obrázku)

 

 

 

3. leginy Queen Latifah - plnoštíhlá módaLegíny nejsou móda pro plnoštíhlé – taky nesmysl. Legíny jsou pro každou ženu, bez ohledu na její výšku, váhu či tvar jejích křivek. Dle mého názoru sluší plnoštíhlým ženám nejvíce tmavé barvy, které poskytují až trošku „kožený“ vzhled. Tyto barvy nejvíce opticky zeštíhlují. K legínám bych pak zvolila volnější top, stažený pod prsy a volnější v pase.

 

 

 

4. Plnoštíhlé ženy by neměly nosit horizontální proužky – k tomuto tématu už jsem psala zde, a myslím, že se shodneme, že i plnoštíhlé ženy si klidně mohou dovolit horizontální proužky.

Jaké další mýty či polopravdy vadí Vám? Napište nám na náš Facebook.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů