Módní tipy a triky pro plnoštíhlé ženy a dívky

Pár rad pro plnoštíhlé ženy

Web Plné Křivky Vám přináší pár rad pro plnoštíhlé ženy, baculky, boubelky a ženy plných křivek. Čemu se vyhnout, na co se zaměřit a jak zvýraznit své krásné plné křivky.

1. Najděte si svou správnou velikost

Spousta plnoštíhlých žen nosí raději větší velikosti, proto aby zakryly to, co se jim na jejich tělech nelíbí. Některé ženy naopak nosí příliš malé velikosti a tím zbytečně upozorňují na křivky, které je hezčí zakrýt a naopak upozornit na jiné přednosti.

I náš obchod klade také velký důraz na to, aby si každá žena vybrala svou správnou velikost, ve které se bude nejen cítit dobře, ale bude ji i slušet. Ujistěte se, že Vám daná velikost padne, zeptejte se kamarádek, prodávajících, najděte si svou velikost a noste ji sebevědomě a sexy.

2.Nebojte se barev

Plnoštíhlé ženy se často rády „schovávají“ v čených barvách. Nebojte se zapojit barevnost do každého outfitu, hezká barva Vás nejen rozveselí, ale pomůže Vám i vyniknout. Pokud se necítíte rovnou na barevné šaty, zkuste přidat nějakou veselou šálu nebo barevnou kabelku, která zaujme a přitáhne pozornost na sebe.

3. Berte trendy s rezervou

Každý trend není pro každý typ postavy. Vždy se ujasněte, že zvolený trend je lichotivý k Vašim plným křivkám a zdůrazňuje Vaše přednosti. Nebojte se nesledovat trend.

4. Nenoste „stany“

Spousta oblečení, které se dnes v Česku prodává jsou bohužel jen neforemné pytle, často připomínající svou strukturou stany, které vůbec neberou v potaz ženské křivky. Plné Křivky jsou krásné a mělo by jim být dopřáno, aby byly řádně zvýrazněny. Nebojte se zvýraznění pasu, ukázat trošku nožky, zdůraznit plná prsa.

5. Dobře si vyberte látku 

Plnoštíhlé ženy se často nechají unést už tím, že pro svou velikost najdou odpovídající oblečení. Střih a vzhled oblečení je jen jednou z charakteristik, kterou musíte brát v potaz. Látka, ze které jsou šaty vyrobeny je také velmi důležitá. Najděte si látku, která nedělá příliš záhyby, ale která se Vám i příjemně nosí. Ideální je kombinace látek s určitým přídavkem elastické látky, tak aby šaty lichotily Vaší postavě.

6. Nebojte se proužků

Každá jsme asi slyšela, že nikdy by se neměly nosit vodorovné proužky, protože opticky rozšiřují. I když se s tím obecně dá souhlasit, je ale třeba brát každou ženu v potaz individuálně a nezatracovat proužky automaticky. Pokud je  Vaše spodní část výrazně větší než Váš vršek, mohou naopak tenké vodorovné proužky pomoci vizuálně proporce srovnat.

Není třeba se bát ani vertikálních proužků, i když se spíše hodí pro méně formální příležitosti. Stejně jako u horizontálních proužků by se měly plnoštíhlé ženy spíše zaměřovat na tenké méně výrazné vzory proužků.

7.  Nezapomínejte na doplňky a šperky

Je důležité si uvědomit, že i doplňky mají vliv na vzhled Vaší linie. Rada ohledně šperků je velmi jednoduchá, nenoste žádné malé nevýrazné šperky. Malé šperky Vás udělají větší. Nebojte se koupit výrazné náušnice, řetízek i náramek.  Ani u kabelek se nebojte šáhnout po větší velikosti. Všechno je to věc proporcí, když budete mít velkou kabelku, proporčně budete vypadat menší.

8. Ne každé oblečení Vám bude sedět přímo z prodejny

Plné Křivky jsou krásné, ale také jsou u každé ženy trošku jiné. Plnoštíhlé ženy se každá trošku liší a na to je potřeba myslet i při zkoušení oblečení. Nezatracujte to či ono oblečení, které se Vám sice líbí, ale nějaká drobnost Vám nesedí. Popřemýšlejte třeba o užití doplňků, jestli třeba ty trošku volnější šaty nebudou dobře vypadat s páskem v pase, nebo jestli ty či ony šaty, kde se Vaše prsa mačkají nevyřeší jiná podprsenka.

Vaše Lenka…

 

NOVINKY V NAŠEM OBCHODĚ

[border]

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů