Móda pro plnoštíhlé

5 rad a tipů, jak být krásnou plnoštíhlou ženou

– typ postavy Přesýpací hodiny

Neexistuje žádný váhový limit pro to, abyste se stala krásnou plnoštíhlou ženou. Byla jste obdařena nádhernýma ženskými křivkama, využijte jich na maximum.

1. Zvýrazněte svůj pas
Pokud máte jasnější linii pasu, vytěžte z něj maximum: vybalancovává Vaše křivky a vzbuzuje závist v ženách, které jej nemají. Stahujte šaty originálními širokými pásky, noste široké rovné kalhoty s vyšším pasem, pouzdrové sukně nad pas a v pase ještě stažené užším páskem. Nemáte-li jasnější linii pasu, vyzkoušejte sako s širokým páskem, který iluzi pasu jednoduše vytvoří.

2. Jděte do vysokých podpatků
Podpatky Vás vytáhnou do nebes a prodlouží Vám siluetu. Sexy houpavá chůze na podpatcích rozvlní Vaše boky. Ty z Vás, které chtějí své plné křivky rozvlnit naplno, zkuste to jako Marilyn Monroe a jeden podpatek si nechte mírně zkrátit. Zaručuju, že po několika nácvicích chůze se rozvlníte jako příboj na moři.

3. Dejte na odiv své největší klady
Následujte své křivky. Vemte si za příklad slavné ženy, které nejen že své oblé tvary neschovávají, ale jsou na ně hrdé – Jennifer Lopez, Beyoncé se svou charakteristicky zaoblenou postavou vědí, jak s tím, co dostaly do vínku, pracovat. Jednoduše, některé
dary se nedají vrátit a člověk by je měl přijmout a udělat si z nich přednost, jinak se taky může zbláznit. Nikdy své křivky neschovávejte, když už je jednou máte, tak je dobře oblékněte.

4. Vystavte svůj dekolt
Všechny hubené holky s plochými hrudníky Vám závidí a muži kolem si prostě nemůžou pomoct a nezírat Vám do výstřihu. Tak z této své obrovské přednosti vytěžte co nejvíc. Zkuste trochu poodhalit svůj dekolt, jako příslib tajemství, jděte do véčkových, volně nařasených či lodičkových výstřihů jemně spuštěných z ramen.

5. Buďte sebevědomá

Jednoduchou a svatou pravdou je, že sebevědomí je faktorem silně ovlivňujícím to, co z Vás vyzařuje, jak působíte na ostatní kolem sebe. Pokud jste sebejistá v tom těle, které máte, Váš sex-appeal zapůsobí mocnými zbraněmi a můžete mi věřit, že účinek se okamžitě projeví. Mužům budete připadat tak sexy, jak se jen cítíte.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.