Letní šaty pro plnoštíhlé

Jaké letní šatky jsou ty Vaše nejoblíbenější, milé plnoštíhlé ženy? Ukazujete své nožky v krátkých šatech, anebo své poklady balíte do dlouhých sukní? Pro inspiraci jsme pro Vás vybrali několikery, dle našeho názoru, zajímavé a slušivé vzdušné letní šaty. Pojďte se pokochat.

Třeba tyto lehounké zavazovací šaty s rafinovanými průstřihy decentně ukazujícími nožky. Díky jemnému květinovému motivu sukně se budete cítit jako víla protančující loukou květin. Modré jako obláček anebo raději elegantní černé?

Olympia letní šaty pro plnoštíhlé Letní šaty pro plnoštíhlé Agnelle

Co říkáte na náš další výběr, vintage šaty s jemně řasenou áčkovou sukní na kolena? Černé puntíkované s mašlí a zavazováním kolem krku, dotvořené botkami v odstínu rtěnky a k nim v kontrastu květované šaty s mírně spuštěnými rameny a vsazeným pásem pod prsy.

Letní šaty pro plnoštíhlé - Evitta Letní šaty pro plnoštíhlé - Vintage polka dot dress IGIGI

Anebo se raději zahalíte do dlouhé parády? Obojí dlouhé letní šaty na širší ramínka, s lichotivým výstřihem do véčka a pásem pod prsy zdůrazňujícím linii Vašeho pasu.

Tasha dlouhé letní šatyLetní šaty pro plnoštíhlé - Adeola šaty

Chystáte se na večírek za vlahé letní noci anebo potřebujete jen tak vyběhnout do města na menší nákup? Ať tak, či tak, v každých z těchto lehkých dlouhých šatů se budete cítit pohodlně a sexy zároveň. Jejich společný rys – vsazený pás pod prsy, jemně zvlněná dlouhá sukně áčkového střihu zalichotí Vaší oblé postavě, vyzdvihne Váš pas a skryje problémové partie zadečku a stehen.

Jean letní šaty pro plnoštíhléLetní šaty pro plnoštíhlé - Sienna šaty

Rainforest Paradise dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé Mildred dlouhé letní šaty pro plnoštíhlé

Dejte nám vědět na našem Facebooku, pokud se Vám některé z vybraných šatů zalíbily. Těšíme se na Vaše připomínky a komentáře. 🙂

Šaty převzaty z www.igigi.com.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů