Letní šaty pro plnoštíhlé

I když se to zdá neuvěřitelné, léto už zase klepe na dveře. Není to tak dlouho, co jsme si předali dárky pod stromečkem a už abychom plánovali letní dovolenou. Pro mě dovolená znamená zejména možnost obléci si šaty či pěkný top, provětrat barevné kousky, ponosit zavinovací šaty a vůbec trošku oživit šatník po šedé a studené zimě.

Dovolili jsme si pro Vás připravit trošku letní inspirace z módy pro plnoštíhlé z kolekce nadměrného oblečení od Igigi.

Letní šaty pro plnoštíhlé od Igigi, Wren

Já osobně jsem velkou fanynkou bohatých květinových a zvířecích motivů. Letní šaty pro plnoštíhlé Wren, se sice na léto mohou zdát jako příliš dlouhé, ale perfektní materiály a velká vzdušnost zabezpečují jejich nositelce skvělý komfort. Tyto šaty vidím jako skvělou volbu na procházku po pláži a pozorování západu Slunce.

 

 

 

Další jasnou volnou na léto jsou zavinovací šaty. Třeba šaty Neve jsou kouzelné nejen svou krásnou barevností a květinovými motivy, ale já je mám osobně nejraději právě kvůli tou, že jsou zavinovací. Spousta žen se zavinovacím šatům brání, jen do doby, než najdou ty své pravé. Možnost upravit si šaty dle své aktuální váhy a nesnažit se vejít do menších šatů nebo naopak se zbytečně ztrácet ve velkých šatech, to je hlavní výhoda zavinovacích šatů. Saty Neve pro plnostihle od Igigi

 

 

 

 

 

 

 

 

V létě se nesmí zapomínat ani na topy a tuniky. Top či tuniky by ideálně měly mít krátký rukáv a neměly by být úplně uplé v pase. Krásným příkladem letní tuniky je pro mě například tunika Florence od Igigi, která krásně kombinuje hezký letní motiv látky, vsazený pás pod prsy, který krásně zdůrazňuje ženské křivky a volnější střih v pase zabezpečující dostatečnou volnost pro horké letní dny.

Letní šaty pro plnoštíhlé  - tunika Florence

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.