Letní šaty pro plnoštíhlé – inspirace pro horké dny

Vzhledem k současným horkým dnům, kdy teploměr atakuje třicítku, je ten pravý čas podívat se na trošku inspirace pro letní horké dny. Igigi, jako každý rok, přichází se skvělou novou kolekcí.

Třeba takové šaty Genewa, které jasně ukazují, že v jednoduchosti je krása. Nenápadný pás pod prsy, volnější rukávy, délka do půlky kolen, to vše dělá z těchto šatů perfektní volbu nejen na léto. Doplňte zlatými nebo stříbrnými šperky a budete královnou léta :-).

Letní šaty pro plnoštíhlé Genewa

 

Pokud se nebojíte odvážnější vzorů a pokud se někdy hodí nosit vzory, pak je to v létě, tak co třeba tunika pro plnoštíhlé Kiki s motivem zebry. Tunika je krásně volná a umožňuje tělu krásně dýchat, nehledě na kouzelný a zajímavý vzor.

Tunika pro plnoštíhlé Kiki Zebra

 

Pokud hledáte letní šaty pro plnoštíhlé na celý den, nebojte se šáhnout i po tzv. maxi dressu, který Vás zahalí od ramenou až ke kotníkům. Obzvláště u maxi dressu je důležité si velmi dobře vybrat látku a volnější střih, tak aby se Vám šaty dobře nosily jako v horkém odpoledni, tak při chladnějších večerech.

Letní šaty pro plnoštíhlé Maldives

A nebo co tyto krásné šaty Phylis. Kouzelný květinovový motiv, délka až ke kotníkům, lehké a vzdušné materiály, to je správná kombinace pro každý letní horký den.

Maxi šaty pro plnoštíhlé Phylis

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.