Leginy pro plnoštíhlé

Poslední dobou se množí dotazy, zda jsou leginy určeny i pro plnoštíhlé ženy. Já osobně jsem zastánkyní názoru, že plnoštíhlé ženy mohou nosit cokoliv si zamanou, jen je třeba vědět jak.

leginy pro plnoštíhlé

Dovolila jsem si vytvořit pár rad a doporučení, které se týkají nošení legin. Pokud máte vlastní triky, budu ráda, když nám je napíšete na náš Facebook.

1. Zvolte správnou látku

Nejsou leginy jako leginy. Základem je pevná látka. Bez ohledu na to, jestli jste plnoštíhlá nebo ne, skrz leginy by nemělo být vidět spodní prádlo.

2. Zvolte správnou velikost a délku

Sice může tato rada znít samozřejmě, ale stejně jako v případě jakékoliv plnoštíhlé módy, velikost je základ. Najděte si takové leginy, ve kterých se budete cítit skvěle, které ale nebudou příliš vysoko a nebudou tedy příliš překrývat partii bříška.

Volba správné délky je také velmi důležitá. Pokud máte menší nožky, které by jste ráda opticky prodloužila, volte vždy takovou délku legin, která Vám zakryje celou nohu (například bude vsunuta do bot).

3. Dejte si správný top

Co se hodí vzít k leginám. Zjednodušeně řečeno cokoliv co není příliš těsné a krátké. Zkuste zvolit volnější tuniku, větší tričko sahající až pod zadeček, ale třeba i starší vytahaný svetr, ve kterém se trochu ztrácíte. V kombinaci s těsnými leginami vytvoříte zajímavou kombinaci.

4. Leginy nejsou náhradou kalhot

Pamatujte, že leginy nejsou náhradou kalhot a neměly by se tak nosit, proto je vždy doplňte vhodným oblečením a doplňky.

leginy pro plnoštíhlé 2

Zdroj: www.thecurvyelle.com

 

 

 

 

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.