Koktejlové šaty pro plnoštíhlé

Koktejlové šaty, neboli formálnější dámské šaty, potřebuje čas od času každá z nás. Pojďme se společně podívat na pár triků a tipů, jak si vybrat a nosit koktejlové šaty.

1. Ujistěte se o příležitosti

Nabídka koktejlových šatů je již dnes vcelku široká i pro plnoštíhlé dámy. Obecně se koktejlové šaty vyrábějí spíše v konzervativnějších tmavších barvách, v jednom nebo dvou barevných odstínech, ale výjimkou již dnes nejsou ani barevnější a veselejší šaty.

Třeba takové veselé šaty Tanya, které střihem, velikostí i kvalitou látky představují klasické koktejlové šaty, ale barvou se jednoznačně jedná o volbu na letní večírek nebo nějakou veselejší party.

Tanya Plus Size Dress

Na druhou stranu třeba takové krajkové šaty Rachelle, jsou již od pohledu decentnější, konzervativnější a vhodnější na návštěvu divadla, tzv. „black tie“ příležitosti, na vernisáž, apod.

Rachelle Plus Size Lace Dress in Black-2

 2. Zvolte správnou látku

U šatů od Igigi, nebudete mít s výběrem správné látky problém, ale obecně si dávejte pozor na to, aby látka byla spíše trochu těžší a pevnější, ale měla i určitou míru pružnosti. Ideální jsou šaty z kvalitních umělých vláken s přidáním elastanu, či jiné pružné složky. Těžší látka je důležitá, aby lépe skryla drobné nedostatky naší postavy a také protože se méně krčí. U koktejlových šatů je důležité dobré držení tvaru a to Vám dobrá látka určitě zaručí.

3. Zvolte si svůj styl

Já osobně jsem u koktejlových šatů fanynkou áčkových střihů. Tento střih je nejen ideální pro většinu typů ženských postav, ale zároveň je i velmi ženský. Na koktejlové šaty se dají samozřejmě i zvolit šaty pouzdrové a nebo formální zavinovací šaty. Nejvíce bych se přikláněla k áčkových šatům s výstřihem, který bude co nejvíce lichotit Vaší postavě.

Kouzelná ukázka áčkových šatů Venice s výraznějším výstřihem a svůdnou krajkou

krajkové šaty Venice pro plnoštíhlé

Pokud se Vám spíše líbí pouzdrové šaty, tak co třeba koktejlky Nicolette

IGI Nicolette Peplum Plus Size Dress in Mustard-3

 

A nebo krásně ženské polozavinovací šaty Tiffany?

šaty pro plnoštíhlé Koktejlky

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

2 komentáře

  1. lenka 23.6.2016 at 18:51 - Reply

    libi se me vase saty je mozno nekam dojit aby jste me poradili abych vedela jake saty na sebe vzit moje dcera se bude vdavat

    • admin 11.7.2016 at 10:03 - Reply

      Dobrý den, máme prodejnu ve Frýdku-Místku, ul. Míru 2065 a tam Vám můžeme poradit. Ale pokud jste z daleka, stačí zavolat na číslo 558 436 463 a naše kolegyně Vám poradí.

Zanechat komentář

Your email address will not be published.