Trocha inspirace od plnoštíhlých blogerek

Jaro už je tu zase s námi,  i když třeba dnešní počasí o tom nevypovídá, a je nejlepší čas se podívat i na trochu nové inspirace od plnoštíhlých blogerek.

Stephanie Zwicky

Na Stephaniinem outfitu se mi nejvíc líbí ta barevná hravost. Nebojí se na sebe upozornit krásně růžovou barvou, hezky sladila barvy halenky a sukně a líbí se mi i její hravá kabelka. Být na jejím místě, asi bych si odpustila to bílé sáčko, které většinou nedělá moc dobrou službu žádné ženě (nehledě na to, jak je náročné jej udržovat) a sukni bych ještě o pět nebo deset centimetrů prodloužila, ale celkově se mi její vzhled moc líbí.

Inspirace od modnich blogerek - plnostihla moda

Gabi Fresh

Gabi si vždycky najde způsob, jak ukázat aspoň „trošku kůže“. Ač třeba pro mě, je to osobně už příliš, Gabi si drží svůj styl a její outfit není vulgární. Na jejím outfitu se mi líbí, jak pěkně zkombinovala černou a bílou,a ten kabátek je také kouzelný. Osobně být ní, tak bych volila výraznější náhrdelník a větší kabelku, ale jinak se jedná o moc zajímavou jarní/letní kombinaci.

Gabi Fresh plnostihla blogerka

Rebecca z Mommy in heels

Rebecca je rebelka, což dokazuje i svým outfitem. Moc se mi líbí její ohrnuté rifle, botky a kouzelný vzor na saku. Pokud by si ještě vzala šňůrkový náhrdelník, byl by to perfektní městský outfit.

plnostihla blogerka

Který z outfitů se líbí Vám milé dámy? Dejte nám vědět na našem Facebooku.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.