Jak vybrat rifle, sukni či kalhoty, když jsem plnoštíhlá?

Pro některé z nás je nejvíce problematická partie od pasu dolů. Schováváme a skrýváme nožky a zadeček v neforemných pytlovitých sukních, příliš velkých kalhotách a nebo se snažíme nasoukat do příliš těsných sukní.

Dnes bych se ráda podívala na pár praktických rad, které se týkají výběru ať už riflí, sukně či kalhot.

Kalhoty

kalhoty Karina  pro plnoštíhlé

Vyhýbejte se příliš příliš velkým kalhotám. Zapomeňte i na příliš rozevláté kousky a nebojte se trochu barev. Kalhoty, by stejně jako sukně i rifle, měly být spíše tmavější, ale nemusí být nezbytně černé. Zkuste tředa šedou nebo tmavě modrou a uvidíte, jak se budete cítit fajn. Zároveň se držte jednoduchého pravidla, které říká, že kalhoty by vždy měly být tmavější než top či blůzka.

Sukně

Sukne-pro-plnostihle-od-IGIGI-Monroe-3

S áčkovou sukní prakticky nemůžete šlápnout vedle. Vždy volte délku sukně těsně pod kolena. Zkuste sukni s výrazným pasem a nebo barevně odlišeným pasem. Pouzdrové sukně mohou být velmi sexy, ale osobně si myslím, že jsou spíše vhodné, pokud jste typ postavy, přesýpací hodiny, než hruška.

Rifle

Mít alespoň jeden dobře padnoucí pár jeansu bychom měla mít každá. Zkuste se vyhýbat bokovkám, zvonovým kalhotám a podobným dočasným módním výstřelkům. Pěkné tmavší rifle s rovnými nohavicemi z módy nevyšly a troufám si říci, že ani nevyjdou.

Jaké jsou Vaše tipy a triky pro jeansy, sukně nebo rifle? Dejte nám vědět na našem Facebooku.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.