Jak vybrat a nosit společenské šaty pro plnoštíhlé

Šaty z našeho obchodu Plné Křivky jsou často vhodné jak do společnosti, tak i za zábavou. Snažíme se Vám nabízet takové šaty, topy, tuniky či další XXL módu, která splní požadavky na lehce formální oblečení, ale i takové šaty, ve kterých se budete cítit dobře mezi přáteli.

Nicméně i pro společenské šaty pro plnoštíhlé, stejně jako pro jakékoliv jiné příležitosti existuje pár pravidel a rad, o které bychom se s Vámi rádi podělili.

1. Nenoste velké velikosti, ale najděte si svého prodejce nadměrných velikostí.

Sama znám ten boj, kdy se snažím najít šaty či oblečení ve správné délce, velikosti, šířce. Než se neustále snažit hledat, zda ten či onen kousek mají v mé velikosti, je lepší najít si pár svých prodejců nadměrných velikostí. Najít si svou správnou velikost a pak si jen lehce vybírat z jejich nabídky. Šaty navržené jen a pouze pro plnoštíhlé či baculky jsou přímo uzpůsobené plným křivkám, stejně tak materiály a barvy jsou vybrány tak, aby vyhovovaly plnoštíhlým ženám. Ano, šaty pro plnoštíhlé mohou být dražší, ale to je mimo jiné i proto, že se málokdy jedná o konfekci, takže se nemusíte bát, že Vaše šaty uvidíte na desítkách dalších žen.

Spolecenske saty pro plnostihle Amaryllis od IgigiSpolecenske saty pro plnostihle Garbo od Igigi

2. Najděte si svá „aktiva“

Máte pěkná prsa, hubené nohy, sexy pas. Najděte si tu část svého těla, kterou na sobě máte nejraději a nebojte se ji pořádně prodat. Máte sexy nohy, tak proč byste si nemohla vzít šaty ke kolenům a odhalit tak nožky a hezké botky. Máte pěkná prsa, ukažte je v tom pravém výstřihu. Nesnažte se stále jen zakrývat. Naopak. Nebojte se trošku vystavit na odiv.

To samé samozřejmě platí i opačně. Máte větší boky, nenoste upnuté šaty. Vadí Vám volnější bříško, tak zvolte vhodnou barvu a střih a opět přitáhněte pozornost na tu část Vašeho těla, která se Vám líbí.

Když se podívám na fotku Adele, nemůžu si pomoct, ale v těch černých šatech mi přijde mnohem kouzelnější. Pro mě kouzlo její postavy spočívá spíše v bocích, než v jejích nožkách a proto se mi v těch černých šatech líbí mnohem více. Květované šatky vpravo, ač krásné, jí zbytečně kazí linii pasu a rozšiřují spodní polovinu těla.

Společenské šaty pro plnoštíhlé - Adele

3. Ujistěte se o příležitosti

Jdete na neformální firemní večírek, nebo otevírání nového podniku ve Vašem městě, chystáte se do opery? Ať už jdete kamkoliv, vždy je lepší být oblečená slušněji a více společensky, než je požadováno. Přeci jen je lepší být tou nejslušněji oblečenou ženou, než tou nejméně :-).

Tyto dva vzory šatů IGIGI jsou velmi formální a na žádné opeře, divadle či koncertu vážné hudby s nimi určitě nešlápnete vedle. Na druhou stranu na odlehčenější večírek, třeba vernisáž nebo firemní večírek, mohou být až zbytečně formální.

Spolecenske saty pro plnostihle Kandinsky IgigiSpolecenske saty pro plnostihle Nora

Na lehce neformální večírek bych si spíše představovala tyto šaty. Jsou veselejší, hravější a také velmi sexy. A i kdyby náhodou společenská příležitost byla více než formální, tak můžete s klidem duše nosit i tyto šaty.

Společenské šaty pro plnoštíhlé IGIGI - Ekanta Spolecenske saty pro plnostihle Kelly Plus

(Na obrázcích jsou šaty z www.igigi.com, máte-li zájem o dovoz některých z těchto šatů, nebojte se nás kontaktovat, ozvěte se nám na Facebooku nebo nám zavolejte na 723 174 971)

4. Berte trendy s rezervou

Každý rok se objevují nové a nové trendy. Některé silnější vydrží pár let, některé jen pár měsíců a některé jsou i za pár týdnů pryč. Ne, že bych měla něco proti novým trendům, ale nadčasovost některých věcí není potřeba zpochybňovat a snaha za každou cenu vymýšlet něco nového často nevede k ničemu moc dobrému. Samozřejmě trendy sledujte, nechte se inspirovat, ale zbytečně to nepřehánějte.

 5. Nebojte se nakupovat online

Nemůžete žádné společenské šaty sehnat a sváteční příležitost se blíží? Nebojte se nakupovat šaty online.  Naším zájmem je, aby Vám šaty co nejvíce seděly a proto jsme pro Vás připravili tabulku velikostí. V klidu domova se změřte, a pak si jen objednejte, co se Vám líbí. A pokud už by Vám šaty náhodou nebyly, tak je můžete do dvou týdnů bez udání důvodu vrátit, tak proč to nezkusit.

Zaujaly Vás některé ze zmíněných večerních či plesových šatů? Zde je návod, jak si můžete tyto šaty koupit za skvělou cenu.

 

NOVINKY V NAŠEM OBCHODĚ

[border]

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů