Igigi a XXL móda

XXL móda od Igigi je doma ve Spojených státech amerických. Pro americké zákaznice je také připraven tzv. Curve Connection, kdy dámy zasílají své fota v šatech Igigi a ty jsou prezentovány na stránkách Igigi.

Dovolila jsem si pár těchto fotek od naší partnerské stránky igigi.com vypůjčit, abych Vám mohla ukázat pár příkladů, jak vypadají dámy, ženy a dívky v úžasných šatech od Igigi.

Niamh a šaty Keira

Niamh má na sobě společenské šaty Keira a dle mého ji moc sluší. Velikost ji krásně padne, stejně jako délka. Ještě bych přihodila výraznější náhrdelník a úžasný outfit je hotov:-).                                                                            Móda XXL - Šaty Keira 

Sonia a sako Miuccia

Miuccia je jeden z mých nejoblíbenějších kousků. Krásné vzorování vepředu, pružné záda a celková decentnost saka je kouzelně nakombinovaná a vhodná jak do společnosti, tak do práce.

Sako Miuccia - móda XXL

 

Svetr Phoebe a Anna 

Svetr Phoebe je jednou ze stálic v nabídce od Igigi a Anna ukazuje jasně proč. Svetr nejen že krásně zdůrazňuje linii pasu, ale zároveň tak hezky kryje bříško a dělá Anně moc sexy siluetu.

Svetr Phoebe - plnoštíhlá móda od Igigi

 

Pokud by Vás zajímaly další dámy v šatech, svetrech, topech a dalších kouscích od Igigi, doporučuji navštítvit tento odkaz.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.