Deset rad pro plnoštíhlé dámy

O mojí oblíbené blogerce Kim, už jsem parkrát psala. Je skvělou inspirací nejen kvůli šatům, které nosí, ale i svou fajn a pohodovou osobností.

Kim, sama plnoštíhlá žena, nedávno přišla se zajímavým článkem, o deseti věcech, které by ráda řekla plnoštíhlým ženám, který Vám přinášíme.

1. Jste kdo jste – není potřeba se podceňovat, ani příliš přeceňovat. Každá z nás má své slabé místa, své bolístky, své radosti, ale to vše je součástí života. Zůstaňte vevnitř sama sebou, ať si okolí myslí co chce. Ti kdo Vás mají opravdu rádi s Vámi vždy zůstanou.

2. „Společensky přijatelné oblečení“ není Vaše oblečení – noste co máte ráda, to co na Vás dobře vypadá. „Jste to, co nosíte“. Noste co chcete Vy a ne co po Vás chce okolí.

3. Nakupujte všude – spousta obchodů, které nabízejí většinou jen malé velikosti má většinou pár kousků i ve větších velikostech. I když máte své obchody vybrané a odzkoušené, nebojte se vyzkoušet i něco jiného

4. Všechno si zkoušejte – nejste si některým kouskem oblečení na pohled jistá? Zkoušejte, zkoušejte a zkoušejte. Vaše křivky dokážou divy a často i na první pohled kousek, který se nám nezdá, nám může ve skutečnosti moc slušet.

5. Poznejte svůj typ postavy – ať už jste typ přesýpací hodiny, hruška, nebo jakýkoliv jiný, je dobré znát svůj typ postavy a také typ oblečení, který je pro Vás nejvhodnější

6. Nekupujte oblečení, které musíte potahovat – nestojí to za to, a nebudete se v něm cítit dobře

7. Kupujte svou velikost – i když by číslování oblečení mělo být stejné, i v mém šatníku je velmi široká škála velikostí oblečení. Číslo na štítků je irelevantní, znejte své míry a dle těch si vybírejte

8. Hrejte si se svými přednosti – ať už jsou to prsa, nohy, bohy či cokoliv jiného, vždy se snažte přitáhnout pozornost k té části, kterou na sobě máte nejraději a kterou máte dlle Vašeho názoru nejhezčí

9. Dobré spodní prádlo je základ – kvalitní a pěkně formující spodní prádlo by mělo být samozřejmostí Vašeho šatníku.

10. Najděte si svou krejčovou – plnoštíhlé dámy jsou dámy různých tvarů a velikostí a proto může být občas těžší najít oblečení přesně pro Váš typ. Drobná úprava Vašeho outfitu může udělat skutečný rozdíl.

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.