Color blocking a plnoštíhlá móda

Pokud ještě nejste věrnou čtenářkou blogu, který píšou přímo v Igigi, doporučuji se čas od času nechat trochu inspirovat (blog zde).

Igigi přišlo s velmi zajímavým článkem ohledně tzv. Color blockingu, který se již nějaký ten pátek snaží prorazit mezi hlavní trendy. Co, že to ten color blocking je? No definice se různí, ale obecně se dá říci, že se jedná o využití barev ze dvou či více odlišných barevných spekter a jejich užití v designu oblečení (třeba černá a bílá barva použité naráz, přičemž ani jedna z barev nemusí být dominantní barvou). Stejně tak se ale může jednat i o sladění dvou příbuzných, ač odlišných barev, třeba žluté a červené, přičemž obě mohou být dominantní.

Teď si možná říkáte, že sama vlastně už color blocking úspěšné provozujete několik let, jen to teď někdo pojmenoval. No upřímně řečeno, nejste daleko od pravdy:-). Když už jsme si teď tento trend pojmenovali, pojďme se na něj podívat z pohledů šatů Igigi.

1. Šaty Geneva a barevné kombinace

Tato kouzelná kombinace dvou světlých barev, kterou doporučujeme doplnit světlými či metalickými botami a barevně nenápadnou kabelkou je kouzelná a jako stvořená pro léto.

saty pro plnoštíhlé Geneva

 

Pokud jste spíše zastánkyní tmavějších barev, co takhle zkusit modro fialovou kombinaci.

Šaty pro plnoštíhlé Geneva

 

2. Hrajte si s barevnými proporcemi 

Jste-li spíše fanynkou konzervativnějších barev, co takhle zkusit třeba kouzelnou černobílou kombinaci na šatech Gia.Výhodou těchto, řekněme standardních barev je jejich univerzálnost a fakt, že se dají nosit prakticky s čímkoliv. Máte li žluté, červené, zelené, modré či jakékoliv barevné doplňky, můžete si je v kombinaci s krásnou černobílou kombinací dovolit.

Maxi šaty pro plnoštíhlé Gia

 

Pro ty z Vás, pro které je černobílá třeba až příliš usedlá, doporučuji například zkusit šaty Gia v modro růžové kombinaci.

Maxi šaty pro plnoštíhlé Gia modro růžové

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.