Blogy ze světa plnoštíhlých krásek

Plnoštíhlé blogerky jsou novými módnimi ikonami. Všichni už jsou přesycení psaní umělých článků ženami, které sedí ve svých prosklených kancelářích, u nichž ani nevíte jak vypadají a zda to, co se Vám snaží vnutit či prodat vůbec samy viděly. Plnoštíhlé blogerky se nebojí nejen říci svůj názor a stát si za ním, ale zároveň i doplnit své články svými fotkami, a svými zkušenostmi a názory. Mnohokrát se s těmito blogujícími dívkami a ženami nedá souhlasit nebo minimálně pozvedám obočí nad tou či onou kombinací oblečení či barev, ale je potřeba je minimálně ocenit za to, že se nebály veřejně prezentovat svůj názor.

Ať jsem pátrala, jak jsem pátrala v českých luzích a hajích jsem žádnou pravidelně píšící plnoštíhlou ženu neobjevila a proto se moje čtečka plní zejména články z následujících zdrojů

– Nadia Aboulhosn

Nadia Aboulhosn - plnoštíhlá bloggerka, XXL módaNadiyiny články čtu moc ráda. Nebojí se být otevřená a kritizující. Přiznávám, že její styl oblékání je na můj vkus až moc odvážný, ale jako inspirace slouží skvěle.

 

(Foto: http://nadiaaboulhosn.com/)

 

 

 

 

 

Jay Miranda

Jay Miranda - Plnoštíhlá blogerka, XXL Móda – Jay Miranda, se nedávno stala maminkou, takže se její pole působnosti rozšířilo nejen na oblečení a zájmy plnoštíhlých žen a dívek, ale i na potřeby a problémy plnoštíhlých maminek. Jay mám ráda pro inspiraci na volnočasové oblečení a pro její články s přehledy rad a doporučení pro plnoštíhlé krásky

 

(Foto: http://jaymiranda.com/)

 

 

 

 

Kim – Naturally Fashionable

Kim - Naturally Fashionable - plnoštíhlá blogerka, XXL módaJak Kim sama píše, její nejoblíbenější barvou je černá, ale nenosí žádné usedlé nebo pytlovité šaty, naopak se nebojí tu a tam ukázat trošku kůže, vzít si krásné šaty na tělo, no prostě její hry s černou barvou mám moc ráda a vždycky se těším s čím příjde.

 

(Foto: http://www.thenaturalfashionista.com/)

 

IGIGI – Curve Connection

IGIGI a jejich Curve Connection mám obzvlášt ráda. Igigi nabízí svým zákaznicím možnost se prezentovat přímo v šatech koupených v Igigi (za možnost slevy při příštím nákupu (na Plných Křivkách, už taky pracujeme na tomto konceptu)). Zákaznice představují reálné ženy v reálných situacích a šatech a musím tedy za sebe říci, že většina z žen vypadá naprosto famózně, no posuďte samy v tomto odkazu CURVE CONNECTION.

Další blogerky a blogy, přinesu v dalším článku v následujícím týdnu.

Které blogerky či blogy, sledujete vy, podělte se o ně na našem Facebooku

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů