Blogerky a Igigi

Protože je Igigi významná značka plnoštíhlé módy, čas od času se na její kousky zaměřují i módní blogerky. Přišlo mi to jako zajímavá příležitost Vám přinést pár fotek a poznatků, jak šaty a oblečení Igigi sluší i na jiných fotkách než studiových.

Sarah

Sarah, která provozuje moc hezký web Curvily recenzovala overal Catalina a byla z něj vcelku nadšená. Když se dívám na její fotky, tak se jí ani nedivím. Myslím, že ji moc sluší a sladění všech doplňků a bot je prostě kouzelné. Pásek v pase jí pomáhá zvýraznit linii pasu a pěkně, ale přitom decentně zdůraznit poprsí.

Sarah Curvily Fashion

Cece

Další je jeden starší, ale přesto kouzelný kousek. Blogerka CeCe, která provozuje web Plus Size Princess. Nejvíc se mi líbí, kontrast její tmavší pleti s veselou žlutou barvou. Krásný je i výrazný náramek, jen botky, bych asi zvolila výraznější, třeba červené nebo zelené, ale jinak je její Igigi uotfit moc hezký.

Igigi-Yellow-CeCe-FullCrop

 

Georgina

Maxi Dress Ariadna, který zkoušela blogerka a plus size modelka Georgina. Georgina si správně zvolila model pro větší poprsí. Všitý pás pod prsy krásně zdůrazňuje linii pasu a fakt, že většina našich maxi šatů je plně podšitá, z nich dělá skvělou a zajímavou volbu nejen na slavnostní příležitosti.

Maxi dress Ariadna

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.