7 kousků, které by měla mít v šatníků každá plnoštíhlá žena

1. Dobře padnoucí jeany

Jeany od IgigiRifle, ať už je jste jejich větší či menší fanynka, by měly být součástí šatníků každé plnoštíhlé dámy. Jen málo kousků se hodí, jak na posezení s přáteli, tak na domácí posezení nebo na neformální kulturní událost. Jeany by Vám měly ale skvěle padnout a nemusí rozhodně být jen v různých odstínech modré, ale nemusíte se bát třeba bílých nebo černých jeanů.

 

2. Tmavé sako či blazer

Sako pro plnostihle Miuccia1Proč zrovna sako či blazer, no jednoduše proto, že se hodí prakticky ke všemu. Můžete jím obzvláštnit svůj neformální outfitu, stejně tak ale může být skvělým prvkem k pracovní módě. Sako či blazer se hodí nejen ke kalhotám, ale i sukním a nemusíte se bát jej vzít ani k šatům. Jen málo kousků je takto univerzální.

3.  Malé večerní

Společenské šaty Keira od Igigi 2Každá ve svém šatníku potřebujeme ten jeden kousek, který nás zachrání v případě nečekaného pozvání na pracovní večeři, večírek či návštěvu ke kamarádům. Malé večerní jsou povinnou výbavou každé ženy, protože s malými večerními nešlápnete nikdy vedle.

 

 

4. a 5. Bílá blůza a tmavá pouzdrová sukně

Kalhoty pro plnostihle Karina - cerneSukne pro plnostihle od IGIGI - SHuraKombinace bílé blůzy a tmavé pouzdrové sukně mám ráda hlavně kvůli její univerzálnosti. Hodí se na formální i méně formální příležitostí, umožňuje vypadat jinak lehkou změnou doplňků, zejména dekorativního opasku a jedná se o krásně ženskou kombinaci. Každá z obou části se dá navíc hezky kombinovat i třeba s rovnými kalhotami, respektive dalšími barevnými halenkami.

6. Kožená bunda

Na kožené bundě se mi nejvíc líbí, že se hodí na hezký jarní den, chladný letní večer, barevný podzimní podvečer nebo mírné zimní ráno. Koženou bundu můžete trochu vyjádřit svou osobnost, nebát se vyniknout a přitom být ještě sexy. Já osobně nemůžu odolat své hnědé kožené bundě. Mám ji sice už pár let, ale to nemusí být u kůže vůbec ke škodě.

7. Můj oblíbený kousek

Tady si milé dámy doplňte svůj oblíbený kousek. Každá máme nějaký ten kousek, který je jen náš a i když třeba spousta lidí nechápe proč jej pořád nosíme, my to víme nejlépe…

Sdílet tento příspěvek!

O autorovi : mario dembinný

0 Komentářů

Zanechat komentář

Your email address will not be published.